Strona 4 z 8

Re: Oczy i skóra wokół nich

PostWysłany: 11 Sty 2018, 20:46
przez Maja12
Właśnie przez nadużywanie komputera popsułam sobie wzrok i obecnie po wizycie u okulisty, szukam ciekawe oferty z okularami korekcyjnymi. W takiej sytuacji przy częstym korzystaniem z komputera, niezbędne jest noszenie okularów. Co sądzicie o tej ofercie > https://eyewear24.net/pol_m_Okulary-Korekcyjne-334.html ? Najbardziej podoba mi się fakt, że sklep oferuje modne modele, a wy jak uważacie ?

Re: Oczy i skóra wokół nich

PostWysłany: 06 Lut 2018, 15:26
przez jola_
Na pewno trzeba codziennie nakładać krem do okolic oczu. Do tego latem koniecznie okulary przeciwsłoneczne. Oprócz tego wg mnie raz na jakiś czas warto pomyśleć o jakimś zabiegu, np. o mezoterapii bezigłowej. Taki zabieg wykonują w tym salonie http://www.galeriapieknakazimierz.pl/. To dobry sposób na kurze łapki i cienie pod oczami.

Re: Oczy i skóra wokół nich

PostWysłany: 13 Lut 2018, 13:34
przez sulej19
A ja z kolei staram się dbać o skórę wokół oczy, a także ogólniej skórę całej twarzy,

Re: Oczy i skóra wokół nich

PostWysłany: 20 Lut 2018, 13:42
przez foszalorna
Ja zawsze bardzo dbam o okolice oczu, bo tam chyba w pierwszej kolejności pojawiają się zmarszczki. Cały czas szukam w sieci jakie są najlepsze kremy przeciw zmarszczkom dla czterdziestolatek. Nawet trafiłam na artykuł na stronie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/najle ... szczkom-40 i jestem ciekawa waszej opinii. Czy podane tam informacje są dobre? Czy warto zainwestować w któryś z tych podanych tam kremów?

Re: Oczy i skóra wokół nich

PostWysłany: 26 Lut 2018, 11:55
przez Beauty-vital.pl
Same kosmetyki to jedna kwestia, natomiast warto również systematycznie odwiedzać salony urody i zadbać o skórę po przez profesjonalne zabiegi oraz masaże. Tak się składa, że akurat w tej kwestii będziemy mogli pomóc, zobaczcie na Beauty-vital :)

Re: Oczy i skóra wokół nich

PostWysłany: 02 Maj 2018, 14:49
przez śmieszkaa
Oczy są bardzo ważne i musimy o nie dbać jak również i skórę wokół nich. Ja spędzam dużo czasu przed komputerem, przez co moje oczy są bardzo narażone na jakieś różne infekcje. Co jakiś czas krople są obowiązkową rzeczą. A na skórę wokół oczu to nakładam krem Remescar https://remescar.pl/ zawsze rano, dzięki czemu moje cienie i worki zawsze będę odpowiednio maskowane

Re: Oczy i skóra wokół nich

PostWysłany: 30 Maj 2018, 08:12
przez weronero
Bardzo ważne jest by stosować kosmetyki, które poprawią kondycje twojej skóry, ja zdecydowałabym się na produkty od http://www.senseofbeautymag.com/kosmety ... lej-formie ponieważ są one wysokojakościowe z wyższej półki, co daje nam pewność idealnej cery po zastosowaniu produktu.