Szukanie pracy

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Szukanie pracy

Postprzez Finezjaq3 » 19 Maj 2017, 13:59

A jak ktoś z Was za granicą szuka pracy to najlepiej moim zdaniem z usług agencji skorzystać, żeby się nie naciąć itd. Mąż też pracuje za granicą, jako płytkarz, pracę znalazł dzięki agencji Brasco Recruitment. Wraca na każdy weekend (mieszkamy w Szczecinie). Ogólnie jest okej, warunki ma dobre.
Finezjaq3

Postprzez monimm82 » 22 Maj 2017, 17:51

Ja dosyć długo szukałam pracy, ale w końcu znalazłam wiec nie zalamujcie sie jezeli dlugo nie macie zadnej odpowiedzi z wysylanych CV. W sumie nawet ciesze się, że nie miałam przez długi okres pracy, dzieki temu dowiedziałam się o ciekawych formach zarabiania w internecie. Założyłam swojego bloga i na tym wpada mi co miesiąc trochę grosza. Sieć Afiliacyjna MyLead pomaga w takim zarabianiu. Korzystacie z odpowiedniego programu partnerskiego, dopasowujecie reklamy do swojego bloga i pobieracie od nich prowizje. Można tak sporo zarobić.
monimm82

Postprzez dankalol » 26 Cze 2017, 14:18

Ja też długo szukałam pracy ale wiadomo na rynku pracy bywa ciężko. W końcu doszłam do wniosku, że warto się przekwalifikować i w końcu pracować w zawodzie, który się kocha. Znacie szkołę Dziewulskich w Warszawie http://www.dziewulscy.pl/wydzial-wizazu-stylizacji/ ? Taka zmiana kwalifikacji na zajęcie, które Was interesuje to bardzo dobry pomysł. Może warto pójść w tym kierunku.
dankalol

Postprzez Miki9 » 02 Lip 2017, 11:28

A co myślicie o zarabianiu przez internet? Taka dodatkowa praca bez wychodzenia z domu może być idealnym rozwiązaniem na przykład dla matek wychowujących dzieci. Ciekawym sposobem na zarabianie przez internet jest promowanie produktów i usług w programach afiliacyjnych. Dostajemy wynagrodzenie wtedy, kiedy ktoś dzięki nam zdecyduje się na zrobienie zakupów w danej firmie. Na myLead.pl jest cały zbiór takich programów, można wybrać takie, jakie nas interesują.
Miki9

Postprzez Magdula88 » 19 Lip 2017, 08:52

Może spróbujecie swoich sił jako kierowcy ubera? Mam paru znajomych, którzy mieli sporo wolnego czasu i zaczęli tak zarabiac :) Fajną rzeczą jest również współpraca uber poznań, która polega na wynajeciu ekonomicznych samochodów pod kierowców ubera. Jeżeli macie swoje auto, które dużo pali i nie chcecie narażać się na koszty eksploatacyjne to taka oferta jest dla was, jezeli nie macie swojego samochodu to już tym bardziej
Magdula88

Postprzez inga78 » 08 Sie 2017, 09:39

Moim zdaniem naprawdę nietrudno obecnie znaleźć pracę. Problem leży w czym innym.. Niskie płace. Dlatego praca jest, ale to jak jest opłacana to już inna kwestia.
inga78

Postprzez fani » 14 Sie 2017, 11:02

Wysyłania C.V czasem potrafi być frustrujące, szczególnie gdy wysyła się ich na przykład koło 100, a może na jeden otrzymuje się odpowiedź, grrr..
fani

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości