szkoła podstawowa Warszawa

szkoła podstawowa Warszawa

Postprzez Wierzbiiiicka992 » 11 Wrz 2018, 12:21

Witajcie! Proszę o opinie rodziców dzieci, którzy zapisali swoje pociechy do szkoły dwujęzycznej w Warszawie. Znalazłam kilka takich szkół w Warszawie. Bardzo proszę napisać plusy i minusy tych konkretnych szkół. Serdeczne dzięki:)

Brytyjska Szkoła Podstawowa Nr 91
ul. Limanowskiego 15, 02-943 Warszawa

Kanadyjska Szkoła podstawowa nr 84
ul. Bełska 7

Międzynarodowa Kanadyjska Szkoła Podstawowa i Przedszkole ''Liść Klonowy
ul. Żołny 16, 02-815 Warszawa

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Argonaut
Radarowa 6

Tęczowy Ogród
gdzieś na Mokotowie
Wierzbiiiicka992

Re: szkoła podstawowa Warszawa

Postprzez ditan » 24 Wrz 2018, 17:30

Teraz fajne sa prywatne szkoly. Jest ich troche w stolicy. My wyralismy Niepubliczna Szkołe im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie dla naszych dzieci. Jestesmy bardzo zadowoleni, bo ucza tutaj dobrzy nauczyciele. Taka szkola na pewno pozwoli dzieciom sie rozwijac.
ditan

Postprzez dariusz22 » 24 Wrz 2018, 20:21

Ostatnio szukam jakąś fajną szkole podstawową w Warszawie dla mojej córki.
dariusz22

Postprzez dankalol » 19 Lis 2018, 15:38

To jeśli szukasz fajnej szkoły podstawowej to polecam ci te Vizja na Wawrze :) Dla mnie ważną rolę odgrywa sport i odżywianie, chciałabym żeby moje dzieci jak najwięcej się ruszały :) W tej szkole plan lekcji jest bardzo fajnie ułożony, dzieci mają czas na posiłki, a więc nie muszą się nigdzie spieszyć . A do tego jest sporo zajęć sportowych, nie tylko zwykły w-f ale też porą letnią basen, a zimową łyżwy :) Mi pasuje bardzo ta szkoła, więc polecam i wam :)
dankalol

Postprzez evelajna » 25 Lis 2018, 19:15

Jak Warszawa to tylko polsko-angielska szkoła Edison na Wilanowie. To też placówka prywatna :) Wysoki poziom nauczania, duża ilość zajęć dodatkowych. Nie dość, że dzieci zdobywają tu obszerną wiedzę z zakresu programu oświaty to jeszcze rozwijają swoje pasje i umijętności na licznych zajęciach dodatkowych. Klasy nie są zbyt liczne co sprawia, że nauczyciele mają realną szansę na to, by poświecić każdemu uczniowi tak dużo czasu jak będzie tego potrzebował. Szkoła bezpieczna, z rodzinną i ciepłą atmosferą.
evelajna

Postprzez naqqc32 » 28 Lis 2018, 10:46

Nie ma co przesadzać, wybrać i po sprawie
naqqc32

Postprzez ja88 » 07 Gru 2018, 19:20

Ja troche z innej beczki, moja koleżanka ma syna którego chcą wyrzucić z szkoły średniej, chłopak ma ukończone 18 lat i podobno to możliwe, mogą zrobić to od tak? dużo czytałam takich artykułów jak ten https://www.portaloswiatowy.pl/realizac ... 16101.html i nie do końca rozumiem co ciało pedagogiczne może w tej sytuacji zrobić? chłopak nie jest święty ale chyba powinno mu sie znaleźć szkołe zastępczą prawda?
ja88

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości