szkoła podstawowa Warszawa

Re: szkoła podstawowa Warszawa

Postprzez silva » 08 Gru 2018, 00:46

A jaki jest tego powód? Wiesz, ja też jestem za tym aby każdy miał dostęp do nauki. O ile tylko chce. Sądzę, że powinni go ewentualnie przenieść do innej placówki. Zawsze też może na własną rękę wybrać szkołę średnią wieczorową lub zaoczną. Niektóre z takich placówek też są wymagające. Ludzie tam trafiają z różnych przyczyn. Np. moja znajoma kończyła wieczorówkę ponieważ rok przed maturą miała poważny wypadek samochodowy i uraz kręgosłupa.
silva

Postprzez silva » 08 Gru 2018, 00:46

Dodam, że po maturze ukończyła z wyróżnieniem UW. To bardzo zdolna i ambitna kobieta.
silva

Postprzez MimiKlub » 14 Gru 2018, 20:11

Jeśli chodzi o szkolnictwo to ja zawsze byłam zwolenniczką prywatnego kształcenia. Po pierwsze wyższa jakość kształcenia a po drugie kadra która poświęca więcej czasu na każdego z podopiecznych. Na Ursynowie jest świetna placówka https://www.linde.waw.pl/ którą polecam z czystym sumieniem.
MimiKlub

Postprzez ja88 » 02 Sty 2019, 14:31

Jeżeli chodzi o szkołę podstawową to na pewno warto będzie zainteresować sie ofertą na podręczniki https://taniaksiazka.pl/oblicza-geograf ... 84168.html na tej stronie znajdziesz bardzo dużo interesujących ofert.
ja88

Postprzez ditan » 10 Sty 2019, 23:37

Szkol jest wiele, wiec warto troche sprawdzic, jakie sa fajne, jakie maja opinie. My wybralismy Niepubliczna Szkołe Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Tutaj dzieci maja sporo dodatkowych zajec. Nie mecza sie nauka, bo ucza ich fajni nauczyciele.
ditan

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości