Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna?

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna?

Postprzez renia renata » 23 Lut 2017, 11:56

Oczywiście, że elektryczna! Od razu zęby są lepiej domyte, co zmniejsza później ryzyko wystąpienia ubytków. Pod warunkiem, że stosujemy również nić dentystyczną :) Jeśli chcecie kupić jakiś konkretny model szczoteczki elektrycznej, to polecam udać się do RTV Euro AGD. Mają pomocnych i fachowych doradców, którzy pomogą wybrać najlepszy sprzęt. Lubię ten sklep, bo widać, że stawiają na jakość obsługi i mają szeroki asortyment. Polecam więc.
renia renata

Postprzez lokopa » 23 Lut 2017, 19:03

ja wolałabym tradycyjna :)
lokopa

Postprzez joanna890 » 27 Mar 2017, 11:32

Zdecydowanie elektryczna !!! Kamień dwa razy wolniej się zbiera !
joanna890

Postprzez nilka26 » 22 Sie 2017, 16:17

Tylko elektryczna. Zawsze miałam problem z krwawiącymi dziąsłami, odkąd używam elektrycznej szczoteczki problem zniknął. Jak teraz choćby przez kilka dni muszę używać zwykłem to od razu czują to moje dziąsła! Co ważniejsze praktycznie nie miałam żadnego ubytku odkąd mam elektryczną, więc to jest chyba najlepszy dowód na jej skuteczność.
nilka26

Postprzez MZakupy » 10 Wrz 2017, 11:40

Zdecydowanie polecamy szczoteczki soniczne. Są droższe od elektrycznych, ale też bardziej delikatne i dokładniejsze, więc warto zainwestować w zdrowie swoich zębów :mrgreen: W naszej apce https://mzakupy.com/ znajdziecie promocje ze sklepów rtv/agd, więc łatwo z nami upolować taką szczoteczkę taniej niż zwykle :)
MZakupy

Postprzez jakataka » 26 Lis 2017, 20:26

Zdecydowanie elektryczna, zęby są dużo czystsze po umyciu elektryczną szczoteczką. Ja mam taką https://www.komputronik.pl/productVaria ... clean.html wcale nie była droga a jestem mega zadowolona i mam ładnie wyszczotkowane zęby.
jakataka

Postprzez leoonarrd21 » 27 Gru 2017, 13:04

Ja powiem wam szczerze z własnego doświadczenia, że o wiele lepsze do mycia zębów są Szczoteczki elektryczne. Po pierwsze powodują mniej podrażnień, więc są idealne dla osób z tym problemem, a po drugie o wiele dokładniej czyszczą zęby. Pozwalają na prawdę dużo lepiej o nie dbać :)
leoonarrd21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości