Swoja działalność

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Swoja działalność

Postprzez DanielaMT77 » 16 Kwi 2018, 16:07

Własna działalność to na pewno spore wyzwanie. Ja nawet nie robiłam podejść pod to choć miałam możliwości na otworzenie własnej firmy. Wole ciepłą posadkę i odbębnienie 8 godzin w biurze i później spokojna głowa w domu :) Przy własnej firmie może wam się przydać biuro tłumaczeń, my już mamy u nas sprawdzone, ponieważ współpracujemy z paroma firmami z zagranicy. Jeżeli tez będziecie mieli taką możliwość to polecałabym usługi od http://www.verbo.com.pl Zawsze rzetelnie i na czas wykonują tłumaczenia.
DanielaMT77

Postprzez Queash » 18 Kwi 2018, 11:24

Mam do was pytanie odnośnie prowadzenia własnej działalności. Niedawno dowiedziałam się, że istnieje taka możliwość jak założenie firmy w czechach i podobno jest to o wiele korzystniejsze rozwiązanie finansowo. Są nawet firmy, które pomagają taką działalność zarejestrować i wszystko krok po kroku tłumaczą. Według was to dobre rozwiązanie?
Queash

Postprzez rain » 20 Kwi 2018, 10:48

To prawdziwe wyzwanie, ale jak wyjdzie to jest ogromna satysfakcja - bezcenne uczucie. :)
rain

Postprzez Beryl213 » 22 Kwi 2018, 13:17

Witam, na pewno jest tu sporo osob , ktore planuja zalozyc wlasny biznes. Otoz chcialbym Wam polecic strone firma w Anglii, dzieki ktorej w bardzo prosty sposob mozecie zalozyc swoja wlasna firme w Anglii, juz w kilku szybkich krokach. Bez pomocy profesjonalistow, moze sprawic to klopot, dlatego zachecam do odwiedzenia strony.
Beryl213

Postprzez leoonarrd21 » 24 Kwi 2018, 10:14

Ja już od dłuższego czasu prowadzę własną, dobrze prosperującą i sporą działalność. Własnie planuję zorganizować konferencję i szukam jakiegoś odpowiedniego miejsca na Wielkopolsce. Znalazłem aktualnie ten hotel http://hotelatut.pl/konferencje/ i zastanawiam się czy ktoś z was był tam na jakiejś konferencji i może mi coś więcej powiedzieć na jego temat? Ogólnie wszystko wygląda super, ale wiadomo warto poznać tez opinie innych :)
leoonarrd21

Postprzez lusia » 25 Kwi 2018, 09:35

Jeżeli prowadzicie swoją firmę to polecam zainteresować się bliżej taką tematyką jak certyfikacja iso 9001 cena. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku prowadzenia swojej działalności. Dzięki tego typu certyfikatom można osiągnąć naprawdę wiele wartościowych korzyści.
lusia

Postprzez dankalol » 27 Kwi 2018, 05:20

Ja tez od jakiegoś czasu prowadze swoją działalność i z doświadczenia wiem, że jeśli posiadamy biuro, w którym spotykamy się z klientami to bardzo ważne jest to,by takie miejsce było odpowiednio widoczne dla klienta. Gdybyście szukali tabliczek na drzwi biurowe to warto zajrzeć do http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-wizytowki-na-drzwi.html. Rozbudowana oferta, korzystne ceny i wysoka jakość produktów. Znacie to miejsce ?
dankalol

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość