suszarka

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: suszarka

Postprzez anksa » 15 Cze 2018, 13:33

Jeśli chcesz sobie zakupić suszarkę to poczytaj najpierw o nich na http://www.lafoto.pl/suszarka-do-wlosow-jonowa/ są tu niesamowite opisy i rankingi najlepszych
anksa

Postprzez rasty » 09 Paź 2018, 10:09

Bardzo fajne suszarki ma babyliss, ten model z sensorem temperatury to prawdziwa magia, moje włosy są przyjemniejsze w dotyku, nie martwię się ze codzienne suszenie im szkodzi bo nie są narazone na aż tak wysoką temperaturę dzięki temu czujnikowi
rasty

Postprzez Ivka » 03 Sty 2019, 21:37

Sama jestem obecnie na etapie wyboru odpowiedniej suszarki i przyznam się szczerze, że dopóki nie trafiłam na ranking przemianydomowe.pl/jaki-suszarka-do-wlosow-opinie-ranking , wybór sprawiał mi sporo problem. Na szczęście na wspomnianej przeze mnie stronce szybko dzięki fajnemu zestawieniu będziemy mogły wybrać coś dla siebie, w interesującym nas przedziale cenowym.
Ivka

Postprzez Argenynna » 06 Sty 2019, 20:08

zbyt czeste suszenie tez szkodzi wlosom
Argenynna

Postprzez Crystal89 » 13 Sty 2019, 23:35

Jak tak przeglądałam ostatnio suszarki to zwróciłam uwagę na taki model http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_2248 . Według mnie ta suszarka jest całkiem porządna. Nie tylko nowocześnie wygląda, ale jest wyposażona w najważniejsze funkcje i ma również jonizator. Co aktualnie jest bardzo cenioną opcją. Myślę, że właśnie taki model warto byłoby kupić.
Crystal89

Postprzez rasty » 26 Lut 2019, 10:51

Argenynna napisał:zbyt czeste suszenie tez szkodzi wlosom

Ja sobie nie wyobrażam rano przed pracą nie umyć włosów i ich nie ułożyć, musiałabym wstawać o 3 w nocy żeby mi same wysłchły, myślę że wybierając odpowiednie urządzenie włosów się nie zniszczy. Babyliss ma duzo ciekawych modeli, w linii premium są bardzo dobre suszarki z regulacją temperatury, jonizacją, zimnym nawiewem,leiej zainwestowac w dobry sprzęt i lepiej chronić włosy.
rasty

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości