Suplementacja przy diecie

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Suplementacja przy diecie

Postprzez Dzennika5 » 12 Lut 2018, 20:51

Ja sama nie wiem jak się za to zabrać. Wiele już czytałam na temat suplementacji i chciałabym jakąs wdrożyć. Nie jakieś wielkie ilości odzywek ale parę witamin i minerałów by uzupełnić moją dietę. Możecie coś podpowiedzieć? Na stronie https://prozdrowotny.pl/10_raw znalazłam juz sporo ciekawych propozycji w bardzo niskich cenach, głównie są to naturalne suplementy. Jednak właśnie nie wiem na co postawić i w jakich ilościach
Dzennika5

Postprzez Barbasia » 02 Mar 2018, 11:07

Ja zdecydowanie polecam suplementować się kwasami Omega 3 - http://estrovita.pl/. Mają one bardzo korzystny wpływ na nasz organizm. Poprawiają pracę mózgu, pamięć oraz wzrok. Z pożywienia dostarczamy je najczęściej z ryb, ale wiadomo jak to jest w naszym kraju z ich spożywaniem. Dlatego właśnie suplementacja powinna odbywać się codziennie.
Awatar użytkownika
Barbasia

Postprzez rasty » 06 Mar 2018, 10:54

jak się wspomagać to jak anajbardziej naturalnie, mi w odchudzaniu pomogło picie colonu slim, ten błonnik nie dośc ze pomagał w lepszej pracy jelit to też zmniejszył mi apetyt, jeśli lubie słodkie to tutaj tez colon slim się sprawdzi bo ma jakies skladniki ktore obniżają apetyt na słodycze
rasty

Postprzez xsoniax » 06 Mar 2018, 19:51

najlepiej stosować suplementy z naturalnych składników
Witam, polecam haircarepanda.pl
xsoniax

Postprzez Magnavita.pl » 14 Mar 2018, 09:51

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat jeżeli chodzi o suplementację przy diecie, to oczywiście jest ona bardzo ważna, pod warunkiem że wybierzemy te dobre suplementy z pewnego oraz sprawdzonego źródła. Akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc, doradzić.
Magnavita.pl

Postprzez quu » 19 Kwi 2018, 11:18

Jeśli dieta to po co jeszcze suplementy? To chyba nie jest zbyt dobra dieta w takim razie.
quu

Postprzez korneliaj » 18 Maj 2018, 11:53

Jełsi problemem jest sam nasz organizm, a nie spozywana żywnośc i wtedy warto wspomagać się suplementami diety. Dlatego dobrze przed taką decyzją zrobić badania u dietetyka, lub chociaz samą krew Ja stosuję ten https://fitmuscle.pl/multiwitaminy/566- ... 35337.html zawiera kompleks witamin i minerałow, ma super przyswajalność w organiźmie i mozna go podawac nawet dzieciom, więc nie obawiam sie i stosujęgo wraz z całą moja rodzina
korneliaj

Poprzednia

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości