Super mega dieta?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Super mega dieta?

Postprzez pysiaczek33 » 25 Paź 2017, 21:12

Ja jestem zdania, że najzdrowszą dietą jest po prostu jeść mniej a częściej, a już na pewno regularnie i względnie zdrowo. Jak ktoś lubi pitrasić to znajdzie motywację, pełno jest teraz tego w sieci. Jak ktoś nie lubi to zawsze może skorzystać z opcji lunch boxów i wówczas ma przynajmniej te 5 zbilansowanych posiłków każdego dnia. Różnorodnie, smacznie, zdrowo i szybko. Sama korzystam z macro bios bar, bo najbardziej mi odpowiada a poza tym ich jedzenie sygnowane jest certyfikatami BIO, ale na rynku tego tyle, że każdy też coś dla siebie znajdzie. Jestm przekonana :)
pysiaczek33

Postprzez PaniEmi » 26 Paź 2017, 14:30

A ja polecam wizytę u dietetyka, u mnie stosowanie diet na własną rękę skończyło się zaparciami. dietetyk pomógł, na zaparcia polecił dicopeg 10g i ułożył super smaczną i zdrową dietę :)
PaniEmi

Postprzez montene » 30 Paź 2017, 13:33

Znowu ktoś chce nam udowodnić, że znalazł doskonałą, najlepszą dietę.. To tak nie działa, ludzie, trzeba do wszystkiego indywidualnie podchodzić..
montene

Postprzez arlett » 31 Paź 2017, 08:46

Ja nie wierzę w żadne super diety. Najlepsze jest zdrowe, racjonalne odżywianie i ćwiczenia. W ten sposób można szybko schudnąć. na https://kupiec.pl/produkt/otreby-owsiane/ widziałam sporo zdrowych i smacznych produktów w przystępnych cenach. Owsianka, otręby to naprawdę świetny sposób na śniadanie, 2 śniadanie i podwieczorek.
arlett

Postprzez centu » 06 Lis 2017, 12:00

Wszyscy tylko - dieta i dieta... A co ze sportem? On też jest ważny.
centu

Postprzez bonton » 09 Lis 2017, 14:54

Co by to dla Ciebie nie znaczyło, super mega dieta nie istnieje
bonton

Postprzez Inezka » 09 Lis 2017, 22:18

U mnie nie sprawdziła się dieta, rozpisana przez dietetyka. Kiepsko gotuję, więc mam wrażenie, że zawsze wyszło mi więcej kalorii w dodatkach niż powinno. Najwięcej skorzystałam na cateringu http://dietykieta.pl/ ponieważ nauczyłam się właściwego komponowania posiłków.
Inezka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości