Super mega dieta?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Super mega dieta?

Postprzez Laura89 » 15 Sie 2017, 13:39

Ja układałam dietę z pomocą dietetyka
Laura89

Postprzez kamek » 13 Wrz 2017, 17:50

Jakie macie doświadczenie ze Slimunox- http://odchudzaniezsukcesem.blogspot.com/2016/04/dzis-troche-ponarzekam.html ? Czy sprawdza się w odchudzaniu?
kamek

Postprzez kubeczek » 30 Wrz 2017, 13:34

odstawiłam tego rodzaju suplementacje juz jakis czaas temu... niestety moja ostatnia przygoda z tabletkami na odchudzaanie skończyła sie kilkudniowymi zaparciami ;/ mialam klopot z wypróznieniem przez 5 dni! dopiero po wizycie u lekarza wzielam dicopeg 10g i przeszlo, ale po tych doswiadczeniach w tej chwili wiem ze zaczynam rozasadne odzywianie i umówiłam sie na za tydzien do dietetyka. w grudniu wychodze za mąż - musze wreszcie schudnąć!
kubeczek

Postprzez SaraOhara » 01 Paź 2017, 19:47

dieta to ni enajlepszy pomysl, zwlaszcza ze wiele osob nie zdaje sobie sprawy jaka dieta jest dla niego odpowiednia.. ja wole blonnik - tu macie o nim informacje http://vitispharma.pl/glukomannan-zdrow ... ny-blonnik warto sie z nimi zapoznac
SaraOhara

Postprzez Robeto12 » 02 Paź 2017, 11:17

Jak dla mnie dieta to dobry pomysł ale musi być ona dobrze zbilansowana ja korzystałem z usług dietetyka pół roku i prawie -20 kg 5 posiółków dziennie około 1300kcl na dzień jak ktoś ma pieniądze to polecam jakiegoś profesjonalistę.
Robeto12

Postprzez Big Luck » 22 Paź 2017, 02:17

Każdy z Was pisze, że najważniejsze są odżywianie, sport, motywacja. Zgadzam się ale jednocześnie wiem, że ciężko jest schudnąć. Motywacja? Każdy ją ma - jeden źle się czuje, drugi źle wygląda, trzeci chce się wcisnąć w swoje ulubione ciuchy. Odżywianie to podstawa, powiecie. No pewnie, ale samemu jakoś kiepsko się te posiłki przygotowuje, o ćwiczeniach nawet nie wspomnę bo spacer po zakupy bywa nie lada wyzwaniem :(
Od lat szukam złotego środka na odchudzanie i za każdym razem jestem coraz bardziej zdołowany, zawiedziony. Przetestowałem chyba wszystkie modne diety, chodziłem na siłownię, brałem suple... i co? I nic, niestety. A jednak wciąż mam nadzieję, że znajdę metodę, która mi pomoże. Dziś jestem pełen wiary, że tym razem się uda, w zeszłym miesiącu byłem na wczasach odchudzających :) Powiecie, że to nic takiego, że bez sensu, że nic to nie daje... Nie zgadzam się! W tydzień spadło mi 3kg, czuję się o niebo lepiej!!
W sumie znalazłem tę ofertę przypadkowo, szukałem miejsca do wypoczynku. Skusiła mnie tania w stosunku do ciepłego okresu wakacyjnego oferta jesienno-zimowa. "Najskuteczniejsze wczasy odchudzające w Primavera Jastrzębia Góra" - czyż nie brzmi to zachęcająco? Cóż, dałem się namówić i nie żałuję. Fajne miejsce, wspaniali ludzie. Niektórzy po raz pierwszy, większość już po raz kolejny. Świetne jedzenie, dobry wycisk fizyczny, zarówno dla zaawansowanych jak i poczatkujących. Niesamowite wsparcie trenerów i współuczestników, masa wiedzy do wykorzystania na przyszłość- to ich atuty. No i przede wszystkim - efekty. W tydzień z nimi osiągnąłem więcej niż przez 3 lata samotnych prób. Stanowczo polecam wszystkim, którzy jeszcze w tym roku chcą się odchudzić - https://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/wczasy-odchudzajace-nad-morzem.html
Big Luck

Postprzez śmieszkaa » 22 Paź 2017, 15:33

zdrowa dieta to postawa. Ale żeby być odpowiednio odżywionym warto wspomagać się także suplementami. Ja nawet nie spodziewałam się, że mogę mieć anemię. Ostatnio słabo się czułam, ale myślałam że to stres i praca. Poszłam do lekarza i powiedział żebym zaczęła brać suplement dicofer, to samym tylko jedzeniem ciężko będzie mi uzupełnić ten pierwiastek
śmieszkaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości