suknia ślubna- własny projekt

Ślub, wesele, chrzciny, urodziny, uroczystości, imprezy, itd.,

suknia ślubna- własny projekt

Postprzez wiola438 » 19 Paź 2016, 20:33

Zastanawiam się nad zaprojektowaniem sukni ślubnej. Znalazłam nawet podobno bardzo dobrą pracownię w której przepięknie szyją jak też chcecie spróbować swoich sił to zobaczcie sobie nahttp://katrisbridal.com/ Ciekawie to wygląda.
wiola438

Re: suknia ślubna- własny projekt

Postprzez migotka89 » 07 Lis 2016, 02:00

Ciekawa opcja...ja szczerze mówiąc nawet przez chwilę nie pomyślałam o tym, żeby samej sobie zaprojektować suknię ślubną. Raczej nigdy nie będzie mi dane, bo ślub mam już za sobą ;) Wybór jest tak duży, ze po prostu wiedziałam, ze coś znajdę. To prawda, w niektórych salonach nie było nic ciekawego, ale w warszawskim Jennifer Vaiano mają tyle propozycji, ze nie sposób nie wybrac czegoś dla siebie. Poza tym nie wiem, czy bym potrafiła sama sobie coś zaprojektować, zwykle potrzebuję fachowej porady, bo sama nie potrafię czasem podjąć decyzji ;)
migotka89

Postprzez buldo » 12 Lis 2016, 11:59

ja też chce swój projekt. Ale zrobie to przez krawcową, mam taką zaufaną, która dla mnie szyje od lat. Zresztą mój pomysł jest bardzo skromny, Chce wyglądać jak rusałka, bede mieć zresztą wianek wiec wymysliłam sobie romantyczną sukienkę w kolorze brudnego różu z fajbankami i koronką. Będzie pięknie;) :D
buldo

Postprzez angie19 » 10 Gru 2016, 22:27

Żeby zaprojektować suknię trzeba się dobrze znać na praktycznym ich szyciu, bo inaczej projekt może być nie do zrealizowania
angie19

Postprzez megan » 27 Gru 2016, 15:22

angie19 napisał:Żeby zaprojektować suknię trzeba się dobrze znać na praktycznym ich szyciu, bo inaczej projekt może być nie do zrealizowania

Nie koniecznie. Możesz przecież swoją wizję przerzucić na papier wspólnie z projektantem np. z tego typu studia http://evita.com.pl , a on zrobi resztę.
megan

Postprzez majeczka » 04 Sty 2017, 11:41

No, jak się skonsultujesz z profesjonalistą to ci powie co się da a co trzeba jeszcze przemyśleć, tak całkiem samemu no to wiadomo że trzeba się super znać. Ja kupowałam w salonie i byłam zadowolona i nawet tak długo nie szukałam tej wymarzonej ;)
majeczka

Postprzez zina » 30 Maj 2017, 20:21

jestem zdecydowanie ZA, zamiast kupować suknie za 3 tys złotych to kupić fajny materiał i znaleźć dobrą krawcową. Mi sie podobają suknie a la lata 20, albo w typie boho, koronka, wycięte plecy...
zina

Następna

Wróć do Uroczystości, imprezy, życie towarzyskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości