Stylowe trendy w zdobieniu paznokci

Manicure, pedicure, tipsy, odżywki do paznokci.

Re: Stylowe trendy w zdobieniu paznokci

Postprzez Tysia » 18 Kwi 2016, 08:49

Odpryśnięty lakier to tragedia. Szczególnie często zauważalny u młodych pań ze sporą nadwagą :)
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez greenfairy » 18 Kwi 2016, 16:32

Nie do końca, często widziałam kobietki "modnie" ubrane, szczuplutkie, kupujące kawkę z mlekiem migdałowym z czerwonymi szponami, które były przeterminowane o parę tygodni haha :) Moim zdaniem jak ktoś chce już nosić długie paznokcie, w dowolnych kolorach to powinien o nie dbać... i jeżeli taka pani nie ma czasu na domową pielęgnację, manicure czy chociaż malowanie paznokci w salonach kosmetycznych to teraz codzienność i wcale nie taka kosztowna :)
Love of beauty is taste. The creation of beauty is art. - Ralph Waldo Emerson
Anna Pikura - ekskluzywne biokosmetyki i kliniki urody
Awatar użytkownika
greenfairy

Miejscowość: Wrocław

Postprzez babbel » 18 Kwi 2016, 21:33

Dziewczyny a jak wam się podobają, ostatnio modne, neonowe lakiery hybrydowe Indigo - https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-hybrydowe,gel-polish.html ? Moim zdaniem efekt jest piorunujący, tylko nie wiem jak to potem w pracy będzie odebrane ;) Ale na imprezę, czy na codzień super :)
babbel

Postprzez Tysia » 02 Maj 2016, 09:19

A jaką masz pracę, że tak obawiasz się o wygląd paznokci?
Awatar użytkownika
Tysia

Postprzez maria » 04 Maj 2016, 10:29

Nie wiem czy to trend i czy stylowy :) ale teraz chyba manicure hybrydowy jest dosyć popularny. Ja sobie robiłam kilka razy u kosmetyczki ale teraz myślę czy nie kupić sobie takiego zestawu: http://semilac.pl/pl/glowna/1230-zestaw-semilac-2-lampa-uv-36-w.html i spróbować sama w domu.
maria

Postprzez Tysia » 09 Maj 2016, 09:41

Hybrydy obecnie najpopularniejsze. Jeżeli chodzi o modę to spotkałam się już z futrzanymi paznokciami :)
Awatar użytkownika
Tysia

Postprzez adik356 » 15 Lip 2016, 07:55

Faktycznie hybrydy są teraz popularne, ale nie brakuje zwolenniczek stylizacji żelem czy akrylem. Ja stosuję hybrydy, ale wcześniej żele robiłam. Do każdego rodzaju paznokci można też zastosować dodatkowe zdobienia. Tutaj https://www.youtube.com/watch?v=_SEY7_PIuic na przykład świetna stylizacja w stylu boho - do całości zostały dopasowane paznokcie wykonane produktami EM Nail. Myślę, że takie paznokcie podkreślają całość i warto postawić na odpowiednie zdobienie.
adik356

PoprzedniaNastępna

Wróć do Paznokcie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość