sprzęt do ćwiczeń, help

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: sprzęt do ćwiczeń, help

Postprzez zabiegana » 06 Sie 2015, 10:37

dziekuje za wyjasnienia:) babeczki, a podpowiedzcie mi jeszcze jakies fajne cwiczonka na brzuch, wiem ze niby orbitrek troszke moze pomoc ale chcialabym jednak cos chyba dodatkowo robic
zabiegana

Postprzez ana8 » 20 Paź 2015, 01:18

Również polecam orbitrek - można zgubić zbędne kg i poprawić kondycję. Na stronie http://profitness.pl/crosstrainery/217-rivo-m.html można znaleźć taki sprzęt do ćwiczeń.
ana8

Postprzez oranż » 09 Lis 2015, 09:24

Orbitrek fajna sprawa, ale dosyć spora cena. Ja już postanowiłam, że do końca roku nie kupuję żadnego sprzętu tylko wybiorę się na narty jak już się sezon rozpocznie, bo to chyba najlepszy sposób na zrzucenie kalorii i utrzymanie sylwetki przez zimę :)
oranż

Postprzez bellinka » 16 Lis 2015, 15:04

Na początek lepiej pójść na 2-3 zajęcia z trenerem osobistym, który dobierze Ci w trakcie zajęć ćwiczenia. Może spodoba Ci się jeden z najnowszych treningów crossfit, który ćwiczony jest w miejscu nazwanym crossfit box http://www.amaroknutrition.com/pl/news/ ... ck_18.html . Jeżeli nie spodobają ci się ćwiczenia w grupie, trener ułoży ci idealny plan ćwiczeń, który będziesz mogła wykonywać w domu :)
bellinka

Postprzez renatka766 » 18 Lut 2016, 09:45

Niestety cena orbitreka jest zbyt wysoka, aby sobie pozwolić na taki sprzęt, przynajmniej w moim przypadku :) Chodziłam chwilę na siłownie i doradzał mi trener osobisty, dużo ćwiczyłam na bosu. Teraz brakuję mi trochę czasu i zakupiłam sobie matę i bosu ski takie jak tu http://www.sportservice.pl/pol_m_Fitness-i-silownia_AKCESORIA-FITNESS-249.html i na razie ćwiczę w domu. Myślę wrócić na siłownię, ale trochę czasu ostatnio brakuję :)
renatka766

Postprzez Cyjanka » 15 Kwi 2016, 08:35

Orbiterek dobry sprzet do ćwiczeń, ale tez polecam stoper. Kupiłam ostatnio i fajnie sie na nim ćwiczy szczególnie jak nie chce się wychodzisz z domu.
Awatar użytkownika
Cyjanka

Postprzez Areoplan » 29 Cze 2016, 09:04

na electro.pl wahałam się czy zamówić bieznie cyz orbitrek bo w fajnych cenach były.. padło jednak na orbitrek z racji mniejszych gabarytów. Super sprzet, fajnie na mnie działa i modelu mi sylwetkę. Jakbym miała dom, to na bank zamówiłabym jeszcze bieżnie i na niej wylewała 7poty ;D
Areoplan

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości