sprzęt do ćwiczeń, help

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: sprzęt do ćwiczeń, help

Postprzez montene » 30 Paź 2017, 13:18

A po co się tym przejmować, jeśli właściwie wszystko można znaleźć na siłowni? Nie bardzo rozumiem takiego podejścia.
montene

Postprzez centu » 06 Lis 2017, 11:56

Ja też wychodzę z takiego założenia i nie kupuję sprzętu do domu.
centu

Postprzez bonton » 09 Lis 2017, 14:56

A nie wolisz ćwiczyć gdzieś poza domem, czy siłownią? Mnie tylko to daje solidne odprężenie.
bonton

Postprzez kapicola » 19 Gru 2017, 19:17

montene napisał:A po co się tym przejmować, jeśli właściwie wszystko można znaleźć na siłowni? Nie bardzo rozumiem takiego podejścia.

Nie każdy ma siłownię w pobliżu. Sama mieszkam pod miastem i do najbliższej siłowni mam jakieś 20 kilometrów. Nie zawsze jest możliwość dojechać, poza tym szkoda tracić czas 2-3 razy w tygodniu. Dlatego też kupiłam kilka sprzętów na specialfitness.pl- hantle, ławkę, to co w sumie nie zajmuje wiele miejsca, a ratuje trening, gdy nie można pojawić się na siłowni. Więc jak najbardziej rozumiem takie podejście.
Awatar użytkownika
kapicola

Miejscowość: Toruń

Postprzez leoonarrd21 » 26 Sty 2018, 13:11

Jeśli chodzi o sprzęt do ćwiczeń to wcale nie trzeba go kupować od razu. Można zacząć sobie odkładać pieniądze a w tym czasie trenować Outdoor fitness. To zupełnie darmowa, ale również przynosząca efekty forma treningu. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie!
leoonarrd21

Postprzez trytka » 29 Mar 2018, 20:31

Jest mnóstwo przyrządów, które świetnie się sprawdzą w ćwiczeniach w domu. Polecam wybrać zwłaszcza te najbardziej uniwersalne, zwłaszcza, jeśli nie dysponujesz zbyt dużą przestrzenią. Bardzo fajnie sprawdzają się gumy do ćwiczeń, można wykorzystać je w bardzo wielu ćwiczeniach, zajmują też mało miejsca. Może niekoniecznie do ćwiczeń, ale fajnym gadżetem jest wałek do masażu. Można go też używać do rozciągania się. Oczywiście polecam też wszelkie hantle. Na stronie kronos-shop.pl/pol_m_FITNESS-I-KULTURYSTYKA_AKCESORIA-DO-CWICZEN-207.html znajdziesz dużo inspiracji, wiele przyrządów jest teraz przecenionych, więc warto zajrzeć.
Awatar użytkownika
trytka

Postprzez kabix179 » 22 Lip 2018, 21:51

Ja polecam inwestycje we własne przyrządy i narzędzia do ćwiczeń. Kiedy ciekawi Ciebie ów temat to obowiązkowo przejrzyj ten wpis. Na moje oko wyszukasz tu najaktualniejsze zagwozdki. Spójrz w wolnej chwili - https://kredytok.pl/2017/12/29/cwiczenie-domu-silowni-porownanie-kosztow/ :idea: :idea: :idea:
kabix179

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości