Sposoby na trądzik

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Sposoby na trądzik

Postprzez Karolina » 06 Cze 2011, 12:58

Macie jakieś sposoby na trądzik - ja stosuję wodę i sok z cytryny ale zbytnio nie jestem zadowolona z efektów.
Ostatnio edytowany przez Karolina, 06 Cze 2011, 21:26, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Karolina

Miejscowość: Szczecin

Re: Sposoby na trądzik

Postprzez Monika » 06 Cze 2011, 21:24

Polecam zdecydowanie wizytę u dermatologa - to lekarz najlepiej dobierze lek na twój trądzik, to może być nawet lek doustny nawet antybiotyk(zależy od stanu skóry).
Jest kilka znanych mi domowych sposobów:
- zamiana kranówki na wodę mineralną/źródlaną;
- maseczki z rozpuszczonej w wodzie aspiryny;
- pasta cynkowa smarowanie twarzy na noc;
- używanie toniku do twarzy(standard);
Ze stu słów czasem trudno ubrać jedną, mądrą myśl...
biznes: forum - polski-biznes.com
Awatar użytkownika
Monika

Miejscowość: Piastów

Postprzez agaa » 18 Sie 2011, 18:11

mój dermatolog oprócz lekarstw zaproponował żebym przestała spożywać wszystkiego co zawiera kakao i to naprawdę działa. gdy pozwolę sobie tylko na więcej kostek czarnej czekolady to od razu pojawiają się nowe krosty. jeszcze tak ap ropo dermatologów to z nimi też trzeba uważać bo niektórzy z tych lekarzy uważają że co droższe to lepsze a często bardziej pomagają lekarstwa tańsze
agaa

Postprzez zdrowyduszek » 29 Lut 2012, 16:38

Mi pomogły jedynie kapsułki liocolostrum które można zakupić w aptece bądź internecie. Dla mnie to idealny środek na walczenie z trądzikiem.
zdrowyduszek

Postprzez weronika07 » 11 Mar 2012, 18:36

Ja już od dawna stosuję Sudocrem i jestem z niego bardzo zadowolona :) zawsze pomagał mi w tego typu dolegliwości i potrafił szybko zniwelować każdy niepokojący punkt na mojej skórze :)
weronika07

Postprzez czikitawzieu » 19 Mar 2012, 10:30

Na trądzik tylko 3 sposoby albo Detox albo Beauty albo Maseczka oczyszczająca firmy Vision. Są to naturalne suplementy diety zapewniające 98% wchłanialność. inne suplementy oferowane na rynku nie sa suplementami naturalnymi a ich wchłanialność to około 52% przez co są gorsze w działaniu. Każdemu kto choruje na przeróżne schorzenia radzę znaleźć sobie odpowiedni preparat firmy Vision i zastosować go chociaż 2 miesiące. Na ten moment na rynku jest wiele sklepów w których można dostać te suplementy jednak wiele z nich to oszuści sprzedający tanie specyfiki pod szyldem tej firmy. Mogę polecić sklep internetowy http://www.blessyou.pl w którym sam się zaopatruję i mam pewność, że produkty które zażywam pochodzą od producenta gdyż sprawdzałem ten sklep. Mają wiele ciekawych promocji i z wszystkich sklepów które oferują oryginalne produkty mają najniższe ceny i najbardziej profesjonalne podejście.
Zachęcam wszystkich żebyście tak jak ja skończyli truć się chemią i przeszli na naturalne leczenie i profilaktykę która jest najważniejsza.
czikitawzieu

Postprzez TwojeZdrowie_org » 27 Mar 2012, 18:45

Trądzik to okropna sprawa. Przez niego czasem nawet tracimy pewnośc w siebie. Nie warto go lekceważyc dlatego proponuje wizytę u dermatologa.
http://www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, pasożyty kuracja.
TwojeZdrowie_org

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość