Sposoby na trądzik

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Sposoby na trądzik

Postprzez Nati123456 » 26 Kwi 2012, 23:56

Wiecie co, ostatnio myślałam dużo o zwalczeniu trądziku, bo mam duży problem od lat, i stosowałam różne maseczki oczyszczające i toniki, ale znów powracał :( koleżanka poleciła mi beautifulskin, gdzie zapisałam się na zabieg anty trądzikowy i od tego czasu jest o wiele lepiej, choć jakoś nigdy nie byłam przekonana do jakichkolwiek zabiegów, warto spróbować.
Nati123456

Postprzez reeeni77 » 27 Wrz 2012, 09:26

Moze warto wypróbować pare domowych sposobów...jak sie pozbyc pryszczy, zaskórników porady znajdziecie tutaj;
http://www.ermito.eu/domowy-sposob-na-pryszcze/
reeeni77

Postprzez evora » 12 Lut 2013, 11:17

Ja mam wrażenie, że trądzik niektóre dziewczyny mają na własne życzenie przez złe kosmetyki. Jak czytam niektóre wypowiedzi, że co rusz to nowe żele i kremy stosują na trądzik to jak ta skóra może normalnie funkcjonować? Wystarczy trochę więcej poczytać by wiedzieć, że pielęgnacja to ważny czynnik. A próbowała któraś z was zastosować miód Manuka w leczeniu trądziku? Podobno pomaga. I jeszcze olejek herbaciany.
evora

Postprzez logout » 25 Kwi 2013, 19:55

zero słodyczy i cięzkich potraw, unikam ostrych przypraw, piję dużo wody + używam kosmetyków z szałwią od flosleku. i kremu punktowego tej firmy. buźka sie leczy, powoli pozbywam się problemów :)
logout

Postprzez Specjalista Aspazji » 21 Gru 2014, 13:12

Najlepiej udać się do dermatologa, który przepisze stosowne maści lub tabletki. Jeśli są to łagodniejsze zmiany, pojedyncze wypryski można wspomagać się domowymi sposobami. Np.Maseczka drożdżowa:
- ok 1/4 op. drożdży piekarskich
- 1 łyżka mleka
Mleko lekko podgrzać, drożdże rozgniatamy i mieszamy, aż do ich rozpuszczenia w mleku. Nakładamy na twarz. Trzymamy do czasu zaschnięcia maseczki, a następnie zmywamy ją ciepła wodą.
Awatar użytkownika
Specjalista Aspazji

Postprzez wiola438 » 19 Lut 2015, 14:46

Może przyczyna leży w złej diecie? Trzeba pomyśleć też w tym kierunku. I przede wszystkim warto wybrać się do dobrego dermatologa. Znalezienie fachowca w tej dziedzinie często nie jest takie łatwe, ale trzeba się postarać, zdrowie jest w końcu najważniejsze. Oprócz tego należałoby zaopatrzyć się w jakiś dobry suplement, który pomoże w leczeniu. Z tego co wiem, pozytywnymi opiniami cieszy się suplement NONACNE - http://www.nonacne.eu/. Działa antybakteryjnie oraz przeciwzapalnie. Eliminuje wypryski, zaskórniki czy wszelkie zaczerwienienia. Może warto się skusić?
wiola438

Postprzez Specjalista Aspazji » 20 Lut 2015, 17:53

Jeśli chodzi o dietę to musisz odstawić produkty wysokoprzetworzone. Warto zrezygnować również z soli i zastąpić ją przyprawami. Jedz produkty bogate w witaminę A, witaminy z grupy B, cynk i błonnik.
Awatar użytkownika
Specjalista Aspazji

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości