Sposoby na trądzik

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Sposoby na trądzik

Postprzez Balsamic_com_pl » 13 Wrz 2017, 12:56

Domowe przepisy nigdy nie okażą się do końca skuteczne, polecam zacząć do dobrej diety i unikaniu słodyczy, plus czym prędzej udać się na konsultację dermatologiczną, tak byłoby po prostu bezpiecznie.
Balsamic_com_pl

Postprzez justi » 26 Lis 2017, 10:21

Słusznie, też jestem podobnego zdania a poza tym powinno się też stosować odpowiednie do takiej cery kosmetyki. Znasz może CARBO DETOX Serum węglowe do twarzy o działaniu detoksykującym do skóry mieszanej i tłustej?

Image
justi

Postprzez metko » 26 Lis 2017, 17:51

ja na trądzik chodzę na peeling medyczny do kliniki MediArt Instytut w Poznaniu i moja skóra twarzy wygląda naprawdę fenomenalnie, zero przebarwień a trądzik znika :)
metko

Postprzez monimm82 » 29 Lis 2017, 16:52

Mowisz ze takie cos działa? Musze porozglądać się za tym w moim mieście :) Ale może i tak warto korzystać z leków na takie dolegliwości? Chciałabym się jak najszybciej tego pozbyć z mojej twarzy... Najlepiej chyba poradzić się znajomych którzy przechodzili to samo, którzy z własnego doświadczenia doradzą co w ich przypadku pomogło. Mi znajoma polecała davercin w płynie korzystaliscie może? Możecie coś powiedzieć o tym produkcie?
monimm82

Postprzez Lagenko » 06 Gru 2017, 10:53

Działa pod warunkiem, że nie masz trądziku złośliwego, dlatego też na wszelki wypadek polecam jednak konsultacje z lekarzem specjalista zanim zdecydujesz się użyć danego kosmetyku.
Lagenko

Postprzez dusia » 19 Gru 2017, 17:50

a słyszałyście o takim zabiegu jak sonoforeza ? Jakiś miesiąc temu wybrałam się na niego do Coco-Time we Wrocławiu i tam kosmetyczka stwierdziła, że to idealne rozwiązanie dla mnie. Wskazania to między innymi trądzik różowaty, skóra naczyniowa czy nadmierny łojotok skóry. W zabiegu tym wykorzystuje się zjawisko fali akustycznej, to taki rodzaj masażu ultradźwiękowego.
dusia

Postprzez justi » 04 Sty 2018, 14:00

a czy próbowałaś może maseczki matt booster bielendy? tej do cey mieszanej i tłustej? ona na trądzikową skórę będzie odpowiednia
Image
justi

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości