Sposoby na trądzik

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Sposoby na trądzik

Postprzez oksana » 26 Maj 2015, 02:37

Walką z trądzikiem jest długa, w tym wypadku kosmetyki nie wystarczą, mi pomogły tabletki z cynkiem, trzeba też działać od wewnątrz.
oksana

Postprzez rita » 04 Sie 2015, 22:11

Może spróbuj tego http://www.mixa.com.pl/produkty/twarz/1 ... godzacy-cc . Nie stosowałam akurat tego kremu, ale mam inne kosmetyki Mixa i są bardzo dobre. Skierowane głównie do skóry z problemami
Awatar użytkownika
rita

Postprzez ana8 » 28 Lis 2015, 01:52

W Nowej Farmacji znajdziesz dużo produktów na trądzik - http://www.nowafarmacja.pl/kosmetyki-de ... -luszczyca - trzeba próbować różnych kosmetyków, niestety każda skóra jest inna, dlatego rozwiązanie problemów może przynieść tylko metoda prób i błędów. Podobno upiększający olejek z Evree MAGIC ROSE dobrze się sprawdza i uspokaja rany potrądzikowe, spróbować nie zaszkodzi.
ana8

Postprzez marianka » 03 Gru 2015, 13:52

ja bralam przez 4 miesiace maści z antybiotykiem silne i same antybiotyki tez... masakra potem skóra jest nbardzo wrazliwa
marianka

Postprzez Hoolka » 15 Gru 2015, 12:21

U mnie walka z trądzikiem trwała dobrych kilka lat, próbowałam baaaaardzo wielu rzeczy. Jedynym lekarstwem w moim przypadku okazały się tabletki antykoncepcyjne. Teraz pryszczy już nie mam, ale i tak zostały mi po nich blizny. Dziurki w polikach i ciemne plamki. Bardzo ich nie lubię, bo mimo że problemy z trądzikiem zniknęły to pojawił się kolejny problem - właśnie te blizny i i tak muszę się malować, by je przykryć. Macie jakieś sposoby na takie niedoskonałości? Jakie maści stosujecie? Może inne niż ja :P
Hoolka

Postprzez wszebora81 » 21 Gru 2015, 21:16

Sok z cytryny faktycznie może działać, ale niestety przy tym bardzo wysusza skórę. Mi bardzo pomogła kiedyś maseczka z płatków owsianych miodu i mleka. Robiłam papkę z miodu i mleka, w której następnie moczyłam płatki i nakładałam na twarz, a jak zaschło wszystko to spłukiwałam ciepłą wodą i przemywałam twarz tonikiem zwężającym pory. Do tego raz na jakis czas maseczka z mleka i żelatyny, która wspaniale oczyszcza cerę z wągrów i zaskórników, najlepiej ją robić po zrobieniu parówki na przykład z rumianku.
Awatar użytkownika
wszebora81

Postprzez gosiaczek1122 » 09 Sty 2016, 13:10

Ja miałam ten problem - coś strasznego :/ nie chce nawet sobie tego przypominać... Znalazłam rewelacyjny produkt na trądzik http://www.naturala.pl/Produkt/11/olej_z_ogorecznika i od tego czasu naprawdę mam dużo mniejszy problem, spróbuj, bo warto.
gosiaczek1122

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości