Soki warzywne

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Soki warzywne

Postprzez inga7 » 13 Kwi 2016, 22:27

Zapewne wiecie, że są nie tylko sycące i pożywne ale też mają dużo mniej cukru niż te w wariantach owocowych. Ja akurat lubię propozycję z 1/2 kg ogórka, kilku cytryn + mięty. Do ich uzyskania polecam zaopatrzyć się w dobrą wyciskarkę, która wykorzystuje całe warzywo (dzięki temu zachowujemy więcej składników odżywczych, a i sok nie pieni się). Podrzucam więc namiar na sprawdzony sprzęt - http://www.wyciskarki.eu/. A może Wy macie jakieś dobre przepisy na taki napój?
inga7

Re: Soki warzywne

Postprzez greenfairy » 14 Kwi 2016, 15:27

Tutaj się zgodzę, że wyciskarka to zupełnie coś innego niż standardowe sokowirówka :) uwielbiam soki z wyciskarki, ale nie do końca warzywne :) polecam sok z sycylijskich pomarańczy i grapefruitów :)
Love of beauty is taste. The creation of beauty is art. - Ralph Waldo Emerson
Anna Pikura - ekskluzywne biokosmetyki i kliniki urody
Awatar użytkownika
greenfairy

Miejscowość: Wrocław

Postprzez czekoladowa » 25 Maj 2016, 14:46

kocham te koktajle na bazie Szpinaku :) mniam!
czekoladowa

Postprzez gosiaj » 27 Maj 2016, 14:19

Ja na początku nie mogłam się przekonać do soków warzywnych, ale jak zaczęłam je łączyć z owocami, to okazało się, że są przepyszne!!! Tak samo teraz robię mixy z awokado!
Potrzebujesz wykonać raport bezpieczeństwa kosmetyku? Wykonamy go dla Ciebie!
gosiaj

Miejscowość: Warszawa

Postprzez lidia » 29 Maj 2016, 16:43

Soki naprawdę są pyszne i te ze szpinakiem jak i te z jarmużem. Mają wiele witamin więc dla osób prowadzących zdrowy styl zycia i zdrowo się odżywiających są najważniejsze.
lidia

Postprzez Jagodowo » 31 Maj 2016, 12:53

marchewka to w sumie warzywo, a soki marchewkowe są bardzo dobre :D i właśnie marchewkowe piję często i te sklepowe jak i wyciskane w domu w sokowirówce :)
Najlepsze materace lateksowe – blog z opiniami i poradami dotyczącymi materaców :)
Jagodowo

Postprzez ohnik » 31 Maj 2016, 21:26

Mi smakuję tylko sok z szpinaku i marchewy.. :)
ohnik

Następna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość