Soki warzywne

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Soki warzywne

Postprzez marzenka.kwiat » 15 Maj 2018, 12:49

polecam również soki ziołowe i z owoców. Uzupełniają nasz organizm w potrzebne witaminy ;) https://od-natury.pl/soki-3
marzenka.kwiat

Postprzez Alexa555 » 25 Cze 2018, 07:09

Jedzenie to jeden z najważniejszych elementów egzystowania. Dlatego należałoby skorzystać z pomocy specjalistycznej firmy, która dostarcza cytrusy. Poszukiwałem firmy, która, będzie mi przywozić świeże owoce do domu, lub do firmy. Znalazłem firmę, która świetnie realizuje swoje usługi, a okres realizacji jest szczególnie krótki. Produkty są dostarczane na terenie całej Polski. Serdecznie polecam tę firmę owocowakraina.pl.
Alexa555

Postprzez marzenka.kwiat » 25 Cze 2018, 08:41

ja podczas diety piłam mieszanki oczyszczające i ocet jabłkowy z wodą ! dziennie 4 jajka, jabłka, pieczywo razowe, pomidory, twaróg. Tym sposobem w miesiąc udało mi się zrzucić 18 kg. Powodzenia dziewczyny
https://od-natury.pl/oczyszczaj%C4%85ca-3
marzenka.kwiat

Postprzez Ivka » 01 Sie 2018, 17:42

Ja muszę się przyznać, że od dłuższego czasu kusi zakup wyciskarki wolnoobrotowej marki Muke. Jest to bowiem sprzęt wysokiej jakości, wykonany z dobrej klasy materiałów. Co istotne, dzięki niemu mamy mnóstwo możliwości w zakresie robienia soków owocowo-warzywnych i nie tylko, a dodatkowo urządzenie to nie zmarnuje tak dużej ich części, jak ma to miejsce w przypadku typowych sokowirówek.
Ivka

Postprzez NaturaBio_com_pl » 23 Sie 2018, 10:16

Soki warzywne to dobry wybór. Warto mieć własną wyciskarkę czy misker, żeby móc samemu sporządzać sobie takie soki. Są one nie tylko smaczne, ale przede wszystkim naturalne i zdrowe.
NaturaBio_com_pl

Postprzez Crystal89 » 30 Sie 2018, 12:27

No naturalne soki to świetna sprawa... W końcu w takim soku znajduje się mnóstwo witamin, minerałów. Niestety nie każdy ma zaraz czas, żeby wykonywać samemu takie soki. Na szczęście są takie sklepy jak Jarmark Natury, gdzie można kupić samą zdrową żywność, soki oraz inne naturalne produkty. Także warto korzystać z takich ofert.
Crystal89

Postprzez Madzix3o5 » 30 Sie 2018, 13:41

Ja uwielbiam ten przepis, który wzięłam z https://www.womenshealth.pl/. To połączenie warzyw i owoców, żeby napój nie był mdły. Polecam na zatrzymywanie wody w organiźmie i ogólne oczyszczenie: 1 kiwi, trochę pietruszki, 1 ogórek, 1 łodyga selera naciowego + szklanka wody niegazowanej. Wszystko blendujemy i gotowe :mrgreen:
Madzix3o5

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości