Soki warzywne

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Soki warzywne

Postprzez ciekawiec » 08 Kwi 2017, 13:14

soki są zdrowe-ale z umiarem,takie jest moje zdanie,moja siostra tak sie kiedys na nie nakręciła ze piła codziennie po kilka szklanek.Fakt sa one znacznie lepsze niz te sklepowe ale z drugiej strony przez to nabawiła się strasznych problemów z zaparciami Musiała pić dicopeg 10g, bo bez tego nie była w stanie funkcjonować. Teraz zmniejszyła nieco dawkę i pije też dużo wody.zatem wszystko ok ale rozsądnie
ciekawiec

Postprzez milena19 » 21 Kwi 2017, 07:26

Ja uwielbiam :)
milena19

Postprzez Sylwianaa » 25 Kwi 2017, 14:05

Ja wolę soki owocowe. Warzywne jakoś mi nie podchodzą. Mój ulubiony sok to sok z sadów Wincenta http://www.sadywincenta.pl/sklep/smaki/ ... orzeczkowy jabłkowo-porzeczkowy. To naturalny sok, tłoczony. Soki z tej firmy nie zawierają konserwantów ani cukru dzięki czemu sa bardzo zdrowe. Jeśli lubicie naturalnie mętne soki to te z pewnością Wam posmakują.
Sylwianaa

Postprzez Weronika354 » 26 Kwi 2017, 10:55

muszę koniecznie spróbować ;)
Awatar użytkownika
Weronika354

Postprzez Verra » 09 Paź 2017, 09:38

Do mnie też nie przemawiają soki warzywne, pomidor do kanapki, zupa pomidorowa jak najbardziej ale sok pomidorowy to już nie. Natomiast niedawno próbowałam soków owocowo-warzywnych i jestem bardzo zaskoczona ich wyśmienitym smakiem. Dlatego sama zastanawiam się nad zakupem wolnoobrotowej wyciskarki do soków Muke klasy premium. Wtedy codziennie mogłabym przygotowywać dla siebie różnorodne koktajle oraz soki a nawet deserki dla dzieci. Teraz nadchodzi sezon przeziębień, będę mogła przygotować mieszankę z cytrusów, miodu czy imbiru a taki napój jest dużo zdrowszy niż niektóre leki.
Verra

Postprzez KolagenColway_com » 10 Paź 2017, 07:18

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o soki pomidorowe to też warto uwzględnić je w swojej diecie, ponieważ to źródło naturalnego magnezu który jest niezbędny dla naszego organizmu. Generalnie uwielbiam pić soki warzywne i owocowe, szczególnie rano kiedy potrzeba zastrzyku witamin na cały dzień.
KolagenColway_com

Postprzez maga » 17 Paź 2017, 10:17

Ja jakoś nie mogę się przekonać do warzywnych soków. I już, tak mam..:/ Nie smakują mi po prostu.
maga

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości