skuteczny krem przeciwzmarszczkowy

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

skuteczny krem przeciwzmarszczkowy

Postprzez olamola » 15 Lut 2018, 17:58

Moje drogie jak radzicie sobie ze zmarszczkami ? Wolałabym na razie uniknąć wizyty u kosmetyczki i poddawania sie jakimś bardziej inwazyjnym zabiegom. Podejrzewam, że istnieją dobre kosmetyki przeciwzmarszczkowe tylko ja akurat nie miałam jeszcze okazji ich stosować. Z góry dziękuje za pomoc :)
olamola

Re: skuteczny krem przeciwzmarszczkowy

Postprzez evelajna » 19 Lut 2018, 13:04

ooo podepnę się do tmatu bo i u siebie zauważyłam chyba juz pierwsze oznaki starzenia mimo tego, że dopiero skończyłam 30 lat ;/ kupowałam jakieś kremu w drogeriach ale zrezygnowałam po tym jak bardziej zaczełam się interesować ich składem.
evelajna

Postprzez dankalol » 22 Lut 2018, 12:42

Ja dostałam w prezecie urodzinowym krem przeciwzmarszczkowy Age Control STEM Cell Cream od Eldan Cosmetics i używam go od jakiś 2 miesięcy. Działa nawilżająco, zawiera komórki macierzysty. W 100% naturalny skład. Jestem mega zadowolona, warto przetestować.
dankalol

Postprzez dusia » 22 Lut 2018, 13:26

ja też bardzo lubię kosmetyki Eldan Cosmetics. Mam skórę wrażliwą i skłonną do wszelkich podrażnień i często używanie kosmetyków drogeryjnych tylko ją podrażniało. Od kiedy kosmetyczka polecił mi ich produkty kupuje tylko je i potwierdzam ich skuteczne dzialanie.
dusia

Postprzez olamola » 23 Lut 2018, 12:18

Ok dziękuje Wam bardzo za informacje :) O kosmetykach Eldan słyszałam kiedyś u kosmetyczki ale jakoś wypadło mi to z głowy a okazuje się, że wiele osób je poleca. Ich naturalny skład to na pewno ogromny atut bo od lat staram się stosować głównie produkty eko.
olamola

Postprzez Beauty-vital.pl » 26 Lut 2018, 11:44

Moim zdaniem Ty sama musisz spróbować kilku kremów aby wybrać ten który jest po prostu najlepszy i skuteczny, który sprawdzi się w Twoim przypadku. Sama firma nie gwarantuje najwyższej jakości, zwracaj uwagę przede wszystkim na skład kosmetyków.
Beauty-vital.pl

Postprzez molly » 09 Mar 2018, 09:32

Znacie to serum przeciwzmarszczkowe http://freshandnatural.pl/pl/pielegnacja-twarzy/przeciwzmarszczkowo-regenerujace-serum-do-twarzy-szyi-i-dekoltu od fresh&natural? To nowość ale już zdążyłam je na sobie wypróbować, jak dla mnie rewelacja!
molly

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości