Skuteczna reklama

Re: Skuteczna reklama

Postprzez Bartol09 » 22 Maj 2018, 22:28

Jeśli potrzebujesz by Twoja działalność gospodarcza nabrała rozmachu to najsłuszniejszym ruchem będzie postawić na w reklamę Twojego przedsiębiosrstwa. A najrzetelniejszą i najszybszą drogą do owego zamiaru będzie zaiwestowanie na pozycjonowanie. Dzięki temu prawdopodobnie znajdziesz się na górze i pozyskasz udanych interesantów. Wypróbuj pozycjonowanie lokalne.
Bartol09

Postprzez Madzia33 » 24 Maj 2018, 10:43

Doskonale wiemy, że prężną formą reklamy w współczesnych czasach jest strona internetowa. Ja już poprzednio wycofałam ulotki i postawiłam na pozycjonowanie. Początkowo powinno się trochę zainwestować ale rezultaty są zniewalające. Obecnie posiadam wyjątkowo niemało konsumentów i jestem zadowolona. Zalecam Wam abyście zaryzykowali inwestycją na pozycjonowanie sopot.
Madzia33

Postprzez agnieszka55 » 14 Cze 2018, 08:23

Co powiesz o takiej innowacyjnej reklamie jakim jest np nakręcenie filmu 360 stopni, ludzie lubią takie nowinki i na pewno coś takiego się sprawdzi na głównej stronie naszego biznesu. Słyszałam że oni się tym zajmują skutecznie https://wytworniafilmow360.pl/filmy-360-warszawie/ Kręcili film mojemu znajomemu, akcja okazała się strzałem w dziesiątkę, bo dzięki temu zrobił się o wiele większy ruch na stronie.
agnieszka55

Postprzez weronero » 14 Cze 2018, 16:57

A może kwestia dobrze dobranej reklamy poprzez https://fabrykamarketingu.pl/content-marketing/ się nada? Osobiście uważam, że każdy szanujący się biznesmen myśli o tym, by swoich klientów w pozytywny i naturalny sposób przyciągnąć. Taki sposobem może się okazać promocja produktu dzięki influencerowi. Tylko dobra agencja potrafi odpowiednio dobrać produkt do promotora.
weronero

Postprzez maksowa » 29 Cze 2018, 10:08

Czy myślicie, że namiot reklamowy jest skuteczną formą, która pomaga pozyskiwać nowych klientów? Nie jest to duży koszt, jednak trzeba poświęcić dużo czasu na to, żeby wziąć udział w jakimś większym wydarzeniu. Zastanawiam się, czy jest to opłacalne działanie w przypadku małej, lokalnej firmy w branży stomatologicznej.
maksowa

Postprzez arnold33e » 01 Lip 2018, 08:17

Nie zawsze skuteczna reklama okazuje się skuteczną reklamą
arnold33e

Postprzez Katarzynka32 » 03 Lip 2018, 12:29

Zgadzam się, że aktualnie AdWords to najbardziej skuteczna forma reklamy. W zeszłym miesiącu byłam na fajnym szkoleniu http://orangejuice.pl/szkolenia/szkolenie-google-adwords/ prowadzonym przez certyfikowanych trenerów Google AdWords, gdzie nauczyłam się, jak skutecznie promować się w internecie i poznałam możliwości Google AdWords - polecam każdemu, kto szuka efektywnej formy reklamy.
Katarzynka32

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości