Skóra traci gęstość

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Skóra traci gęstość

Postprzez majeczka » 10 Maj 2017, 11:11

hej, nigdy nie przywiązywałam jakieś wielkiej wagi do stanu mojej skóry i sama bym pewnie tego nie zauważyła ale przyjaciółka mi zasugerowała, że moja skóra traci gęstość i czas zainwestowac w kosmetyki przeciwstarzeniowe. Chyba głownie mam problem pod oczami i coś w tym chyba jest faktycznie. Polećcie coś forumowiczki zeby jeszcze chwilę pobyc młodą :P mam dopiero (a może aż) 37 lat :P
majeczka

Re: Skóra traci gęstość

Postprzez optymisstyczna » 12 Maj 2017, 09:19

I to jest idealny moment żeby zahamowac proces starzenia, bardzo dobrze że sie tym zainteresowałaś, masz dobrą przyjaciółke:) przeważnie to sie ktoś budzi jak ma twarz pooraną zmarami i ręce rozkłada i pyta co robić, moim zdaniem powinnaś od razu odpuścic kosmetyki i isc np na mezoterapie. Wstrzykną ci co trzeba gdzie trzeba i od razu będziesz młodsza:)
optymisstyczna

Postprzez PodgórskiDomUrody » 15 Maj 2017, 09:23

Całkowicie się zgadzam: im wcześniej zatroszczymy się o stan swojej skóry, tym lepsze i bardziej długotrwałe efekty możemy osiągnąć. Być może Twoje problemy wynikają właśnie z faktu, że – jak twierdzisz – nie interesowałaś się dotychczas kondycją swojej skóry. Mezoterapia, którą proponuje moja przedmówczyni to bardzo dobry pomysł. W Podgórskim Domu Urody w Krakowie stosujemy wersję igłową, polegającą na wprowadzeniu substancji aktywnych, które poprawiają elastyczność skóry, likwidują zwiotczenia, a dzięki wykorzystywaniu przez nas technologii StretchCare dodatkowo pomagają uzyskać efekt liftingu i naprężenia. Pod tym adresem można poczytać więcej o zabiegu, efektach i przeciwwskazaniach, a także zapoznać się z cennikiem: http://www.podgorskidomurody.pl/mezoterapia-krakow/. W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu.
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez majeczka » 16 Maj 2017, 13:55

Że az tak, aż zabieg? Sama nie wiem, ale jak powiedziałam przyjaciolce co mi się tu proponuje to jest za, musze sie uwolnić z pod jej wpływu :P a tak na serio to muszę sie powaznie zastanowić bo nie brałam takich rozwiązań pod uwagę. Z drugiej strony jak takie efekty mają być to szalenie kusi, może się mąż na nowo zakocha i wczesniej będzie z pracy wracał :D
majeczka

Postprzez ilhiaana » 22 Maj 2017, 08:18

Ja wstrzykiwanie zostawiłabym bardziej na kolejną fazę. Najlepiej udaj się do kosmetyczki i to ona stwierdzi jaki jest stan twojej twarzy. W moim przypadku okazało się, że moja skóra jest w bardzo dobrej kondycji i aby utrzymać ten zdrowy wygląd skóry wystarczy stosować zapobiegawczo krem lirene Formuła Młodości 35+ ze strony https://lirene.pl/produkty/pielegnacja-twarzy/ Krem daje efekty zbliżone do zabiegu medycyny estetycznej, liftinguje skórę, błyskawicznie ją wygładza i napina, tworząc silnie przylegającą do skóry mikro-sieć wspierającą włókna kolagenowe. Wraz z kompleksem Hydro Moist sprawiają, że skóra jest skutecznie i długotrwale nawilżona.
ilhiaana

Postprzez pattka.kowalskaa » 24 Maj 2017, 09:36

Warto zainwestować w dobry kolagen i jakieś kremy przeciwzmarszczkowe i przeciwstarzeniowe. Moja mama używa kremów z AA (chyba tych 40+) w biało-żółtym opakowaniu i sobie ceni.
pattka.kowalskaa

Postprzez annula » 28 Maj 2017, 11:28

No niestety tak się z wiekiem zaczyna dziać. Pamiętam mój szok, gdy pierwszy raz zdałam sobie sprawę że mam naprawdę sporo zmarszczek..
annula

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości