Skóra skrajnie sucha

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Skóra skrajnie sucha

Postprzez misi3k » 25 Sty 2018, 10:43

Hej,
byłem na wakacjach w Chorwacji przez 3 tygodnie upał i kąpiele każdego dnia. Moja skóra była sucha po każdej kąpieli, zaś równocześnie dużo się pociłem ponieważ jeździłem sporo rowerem i nie za często miałem dostęp do prysznica. Wróciłem do Polski z dziwnymi objawami, okazało się, że mam zapalenie mieszka włosowego. Zobaczcie co to za przypadłość http://apteka-teriak.pl/choroby/zapalen ... wlasciwie/ na szczęście przeszło mi po antybiotyku :)
misi3k

Postprzez makie » 14 Mar 2018, 15:54

Odpowiednie kosmetyki do: złuszczania, oczyszczania, nawilżania, odżywiania są tutaj kluczowe. Trzeba znaleźć miejsce na półce na hipoalergiczne żele do kąpieli (by nie podrażniały), balsamy do ciała, kremy do ciała i twarzy, peelingi, maski, glinki, najlepiej żeby wszystko miało jak najbardziej naturalne składy. Tak więc czytanie ze zrozumieniem etykiet się kłania ;) Do tego nie nosić zbyt grubych ubrań, często nawilżać dłonie, mieć przy sobie chusteczki nawilżające i nie zapominać np. o noszeniu rękawiczek, nawet jak są małe ujemne temperatury.
Awatar użytkownika
makie

Postprzez Kolagen.pl » 17 Mar 2018, 08:39

Jeżeli chodzi o skrajnie suchą skórę, to zdecydowanie polecam kosmetyki z naturalnym kolagenem który posiada właściwości nawilżające i regenerujące skórę, więcej informacji na ten temat znajdziesz u nas, zapraszamy :)
Kolagen.pl

Postprzez śmieszkaa » 16 Kwi 2018, 16:26

teraz to bardzo łatwo można można sobie poradzić z takimi problemami, bo wystarczy że sobie zakupisz krem Cetaphil https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ i Twoja skóra nie będzie już sucha, a nawilżona i zdrowo wyglądająca. Nie kupuj takich rzeczy w drogeriach, tylko w aptece bo oni tam mają specjalistyczne preparaty które są stworzone by pomagać nam w różnych problemach
śmieszkaa

Postprzez Beauty-vital.pl » 23 Kwi 2018, 07:57

Faktycznie dobry krem to podstawowa kwestia, ale też warto skonsultować to z lekarzem specjalistą i wybrać się do profesjonalnego studia urody, zerknijcie na Beauty-Vital.
Beauty-vital.pl

Postprzez emera » 27 Kwi 2018, 15:00

Na taką skórę najszybciej podziała olej kokosowy. Sama tak miałam, jak zaczęło się robić ciepło, a jeszcze nosiłam grube, zimowe rzeczy. Łokcie, kolana, kostki, wszystko było ekstremalnie wysuszone. Na szczęście siostra mi pożyczyła swój olej kokosowy i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, jak szybko zadziałał. Kupiłam już swój, by mieć go w pogotowiu.
emera

Postprzez dusia » 29 Kwi 2018, 20:07

Doskonale znam problemy suchej skóry bo sama taką mam. Głębokie i przede wszystkim długotrwałe nawilżenie to podstawa. Na szczęście są na rynku skuteczne kremy, które potrafią sobie z tym problemem poradzić. Może ktoś z Was miał już okazję stosować ten produkt https://sklep.arkana.pl/pl/p/Krem-intensywnie-nawilzajacy-50-ml/870? Cena moim zdaniem bardzo rozsądna, produkt wydajny i co najważniejsze - skuteczny :)
dusia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości