Skóra skrajnie sucha

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Skóra skrajnie sucha

Postprzez metko » 08 Sty 2018, 17:12

ja równiez mam problemy ze suchą skóra,ale pani w aptece poleciła mi krem pod oczy Remescar, bo jest na każdy rodzaj skóry. No i faktycznie pomimo suchej skóry krem działa świetnie, a worki i cienie znikają już w kilka minut od nałożenia
metko

Postprzez justi » 09 Sty 2018, 07:44

Do takiej bardzo suchej skóry dobre są apteczne kosmetyki albo seria do skóry odwodnionej bielendy, ja używam rose care, tych kosmetyków różnanych bo tez są idealne do suchej i wrażliwej skóry bo hydro-lipidowa formuła skutecznie nawilża i odżywia, oraz poprawia jakość skłonnego do przesuszenia naskórka.
justi

Postprzez Oleksandra » 09 Sty 2018, 14:54

Ja polem zajrzeć na http://www.ezebra.pl/Sucha-skora-twarzy ... 73872.html rady tam zawarte odnośnie pielęgnacji suchej skóry mogą pomóc. Jest tam kilka i na pewno pomogą na suchą skórę, która jest wynikiem działań zewnętrznych takich słońce czy odwodnienie. Ale jak ta skóra jest naprawdę sucha i nic nie pomaga to poszłabym do lekarza. Ponieważ może to być objaw jakiejś choroby. Suchą skórą objawia się miedzy innymi cukrzycy, chorób tarczycy, zapalenia skóry, łuszczycy i wielu innych. Dlatego warto siebie obserwować i pójść ze swoimi objawami i wątpliwościami do lekarza.
Oleksandra

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości