Skóra skrajnie sucha

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Skóra skrajnie sucha

Postprzez metko » 08 Sty 2018, 17:12

ja równiez mam problemy ze suchą skóra,ale pani w aptece poleciła mi krem pod oczy Remescar, bo jest na każdy rodzaj skóry. No i faktycznie pomimo suchej skóry krem działa świetnie, a worki i cienie znikają już w kilka minut od nałożenia
metko

Postprzez justi » 09 Sty 2018, 07:44

Do takiej bardzo suchej skóry dobre są apteczne kosmetyki albo seria do skóry odwodnionej bielendy, ja używam rose care, tych kosmetyków różnanych bo tez są idealne do suchej i wrażliwej skóry bo hydro-lipidowa formuła skutecznie nawilża i odżywia, oraz poprawia jakość skłonnego do przesuszenia naskórka.
justi

Postprzez Oleksandra » 09 Sty 2018, 14:54

Ja polem zajrzeć na http://www.ezebra.pl/Sucha-skora-twarzy ... 73872.html rady tam zawarte odnośnie pielęgnacji suchej skóry mogą pomóc. Jest tam kilka i na pewno pomogą na suchą skórę, która jest wynikiem działań zewnętrznych takich słońce czy odwodnienie. Ale jak ta skóra jest naprawdę sucha i nic nie pomaga to poszłabym do lekarza. Ponieważ może to być objaw jakiejś choroby. Suchą skórą objawia się miedzy innymi cukrzycy, chorób tarczycy, zapalenia skóry, łuszczycy i wielu innych. Dlatego warto siebie obserwować i pójść ze swoimi objawami i wątpliwościami do lekarza.
Oleksandra

Postprzez śmieszkaa » 17 Sty 2018, 18:44

jak masz jakieś poważne problemy ze swoją cerą to może wybierz się do dermatologa? Jak ja miałam coraz bardziej widoczne worki pod oczami to właśnie wizyta u niego dużo mi pomogła. Zalecił ogólnie zmianę diety, a na te worki to krem Remescar. Zapewne słyszałaś o nim, bo teraz reklamy wszędzie o nim są. A ja moge powiedzieć, że naprawdę jest skuteczny
śmieszkaa

Postprzez maki » 23 Sty 2018, 15:57

Na początek polecam kupić krem silnie nawilżający, najlepiej z dodatkiem jakichś olejków albo wyciągów z roślin typu macadamia, aloes, itd. Do każdej dawki kremu trzeba dodać kwas hialuronowy w płynnej formie, bo on wiąże wodę i trzyma ją dłużej na skórze. Do tego pamiętać o regularnym złuszczaniu naskórka, i smarowaniu kremem albo maściami po tym zabiegu, żeby nie zapomnieć o nawilżaniu. Aha, i nie można wychodzić z domu bez nakładania filtra przeciwsłonecznego na twarz, nawet zimą! Słońce nawet wtedy emituje promienie UV, które wysuszają skórę dodatkowo!
Awatar użytkownika
maki

Postprzez KolagenColway_com » 24 Sty 2018, 11:34

Jeżeli chodzi o dobre i skuteczne kosmetyki nawilżające, to zdecydowanie polecam wybrać te z naturalnym kolagenem który posiada takie właściwości. Ich szeroki wybór znajdziecie u nas, zapraszamy :)
KolagenColway_com

Postprzez justi » 24 Sty 2018, 19:07

Próbowałaś stosować maseczki nawilżające do suchej i wrażliwej skóry? Jest taka czarno-niebieska bielendy z serii carbo detox która błyskawicznie poprawia stan skóry suchej i wrażliwej a formuła oparta na naturalnym aktywnym węglu szybko i skutecznie oczyszcza skórę z toksyn, odświeża, nawilża i regeneruje.
justi

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości