Skóra skrajnie sucha

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Skóra skrajnie sucha

Postprzez Samara » 29 Lis 2017, 13:32

Masło na twarz to ja nie wiem czy się nadaje. Raczej bym polecała serum. Sama używam serum Dermomedica Hydra B5. Jest rewelacyjne. Przede wszystkim (co dla mnie jest bardzo ważne) można stosowac je i na dzień i na noc (nawet pod makijaż). Poza tym nie pozostawia uczucia maski na twarz, po prostu się wchłania i nie czuje się nic :) Ja nie lubie tłustych kremów, po których buzia się świeci, dlatego wybrałam to lekkie serum nawilżające. W nim jest też kwas hialuronowy, dzięki czemu ma działanie przeciwzmarszczkowe. Zostawię Wam namiary na sklep, w którym możecie zamówić serum http://medikan.pl/home/57-dermomedica-h ... serum.html . Mam też kod rabatowy - MEDIKANB5 - jak wpiszecie go przy zakupie to zyskacie 5% zniżki. Osobiście polecam, ja już przetestowałam wiele kremów ale to serum pobiło wszystkie.
Samara

Postprzez Lagenko » 06 Gru 2017, 10:54

Jeżeli w dalszym ciągu masz problem ze skrajnie suchą skórą to zdecydowanie polecam dobre i skuteczne kosmetyki do pielęgnacji Colway, ich szeroki wybór znajdziesz na Lagenko.pl
Lagenko

Postprzez justi » 09 Gru 2017, 10:13

A ja polecam zaczynać makijaż od świetnej bazy pod makijaż glow essence bielendy tej nawilżającej do cery zmęczonej i pozbawionej blasku. Baza jest bardzo lekka, nie klei się, szybko się wchłania, jest kompatybilna z każdym odcieniem i rodzajem fluidu. Bardzo podnosi poziom nawilżenia skóry.
justi

Postprzez dusia » 15 Gru 2017, 07:09

a próbowałaś już może kosmetyków z firmy Eldan http://www.eldancosmetics.pl/ ? stosowałam kiedyś ich serum długotrwale nawilżające LONG LAST HYDRATING BOOSTER. Działa długotrwale - nawilża i łagodzi podrażnienia. W skład kremu wchodzi między innymi ektoina, a ta ma działanie nawilżające i ochronne.
dusia

Postprzez Oleksandra » 29 Gru 2017, 12:44

Jeśli chodzi o suchą skórę to ja polecam przeczytać https://www.eloderm.pl/artykul/27,prawi ... okach.html . Jest to straszne, ale i prawdziwe, że wiele osób nie potrafi prawidłowo nawilżać swoją skórę. W wielu przypadkach zdarza się tak, że niestety sucha skóra nie jest tylko objawem złej pielęgnacji. Może to tez być sygnał od organizmu, że coś się złego w nim dzieje. Sucha skóra jest objawem kilku chorób czy to cukrzycy czy problemów z tarczycą. Może to być też objaw łuszczycy albo atopowego zapalenia skóry. Jak codzienna pielęgnacja nic nie daje. Tu tez trzeba pamiętać o nawadnianiu organizmu od środka czyli o piciu wody. Oczywiście na to czy skóra jest sucha mają też wpływ czynniki zewnętrzne. Na pewno osoba, która się często opala i dużo przebywa na słońcu będzie miała bardziej suchą skórę, od osoby, która mniej się opala i więcej czasu przebywa w cieniu.. A jak to nie pomoże to lepiej udać się do lekarza na konsultację. Wiem, że niektórzy uważają to za głupotę i nie chcą tym zawracać głowy innym, ale jednak może to być dość poważna sprawa.
Oleksandra

Postprzez julka » 02 Sty 2018, 14:20

Jesli masz suchą skore to kup porzadny krem czy serum, ale zwracaj uwage na sklad. Na przyklad kwas hialuronowy dobrze wplywa na przesuszona cerę. Ostatnio dostalam w prezencie krem z Inoaru, ktory wlasnie ma w skladzie ten kwas- jest swietny. Uzywam na co dzien ( rano i wieczorem), dobrze sprawdza sie pod makijaz i w miare szybko wchlania ;) ja wybralam ten, ktory jest przeznaczony do cery suchej i normalnej- u ciebie tez powinien zdac egzamin.
julka

Postprzez justi » 04 Sty 2018, 14:12

Taką skrajnie suchą skórę może uratować tylko maska bielendy hydro booster jelly mask. Maseczka zapobiega utracie wody z naskórka, dzięki czemu wyjątkowo intensywnie i głęboko nawilża i wzmacnia skórę, ujędrnia, opóźnia powstawanie zmarszczek. Usuwa widoczne na twarzy ślady zmęczenia, likwiduje też uczucie nieprzyjemnego napięcia skóry, koi, łagodzi podrażnienia.
justi

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości