Skóra skrajnie sucha

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Skóra skrajnie sucha

Postprzez Barbasia » 12 Cze 2019, 12:49

Jeśli szukacie sprawdzonych i skutecznych kosmetyków to osobiście polecam zajrzeć na stronę https://bandi.pl/. Sama korzystam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Barbasia

Postprzez ditan » 17 Cze 2019, 19:28

Chyba każdy się przekonał, że przez gorączki skóra się przesusza, jest inna i trzeba o nią szczególnie zadbać. Ostatnio sprawdza mi się krem witaminowy do ciała Hildegard Braukmann. Nawet przy bardzo wysuszonej skórze i szorstkiej krem radzi sobie z jej nawilżeniem.
ditan

Postprzez lusia » 19 Lip 2019, 10:32

Warto więc zainwestować w dobre dermokosmetyki. Na przykład z firmy Enilome. Znajdziecie je na stronie https://www.doz.pl/apteka/k3000-Enilome?c_a=1. Ja jestem z nich bardzo zadowolona.
lusia

Postprzez kateczka » 31 Lip 2019, 12:21

Ja wyczytałam tutaj https://beautybag.pl/kobieta/bazy-makeup-revolution-najlepszym-przyjacielem-makijazu/ że do skóry suchej trzeba używać baz silikonowych i wykorzystałam to na sobie. Sprawdziło się :)
kateczka

Miejscowość: Poznań

Postprzez Sylwianaa » 09 Sie 2019, 17:39

Skóra bardzo sucha wymaga wyjątkowej pielegnacji. Ja mam a w zasadzie miałam podobny problem i długo nie mogłam znaleźc kosmetyku dobrego dla swojej skóry. Jakiś czas temu bedąc w aptece natknełam się na atoperal. Wczesniej myslalam, ze t preparaty dla dzieci ale okazało się, ze mają też serie dla osob dorosłych. Kupiłam balsam na próbę no i tak do dziś jest w mojej komsetyczce. Super nawilza, redukuje podraznienia i sprawia, że skóra nie swędzi. Jesli macie naprawde ekstremalnie suchą skórę to atoperal pomoże na bank doprowadzić ją do ładnego i zdrowego wyglądu.
Sylwianaa

Postprzez radzinka » 10 Sie 2019, 16:48

Jak masz naprawde bardzo sucha skore to kup sobie multiodżywczy krem z eveline- maja taki w serii beauty food. Uzywam go jak wlasnie moja cera jest przeuszona i rzeczywiscie szybko widze, ze skora robi sie nawilzona i taka nasycona skladnikami zawartymi w kremie.

Image
radzinka

Postprzez syrenkaaaa » 11 Sie 2019, 23:34

widziałaś silnie regenerujący krem multifunkcjonalny na dzień i na noc z eveline? Taki w czarnym opakowaniu z wężem... o prawda on jest niby +60, ale powiem ci że przy mojej skrajnie suchej skórze sprawdza się idealnie.
Image
syrenkaaaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości