Skóra skrajnie sucha

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Skóra skrajnie sucha

Postprzez natowczarek » 04 Cze 2019, 12:43

Korzystaj z dobrych kremów i balsamów nawilżających. A to tego nawilżaj się też od wewnątrz i pij duuuużo wody. :)
natowczarek

Postprzez agamk » 04 Cze 2019, 15:29

Też mam taki problem i pomagają mi kremy od AA oraz Elocom dostępny w aptekach.
agamk

Postprzez beautypro » 04 Cze 2019, 16:16

Teraz jest jeszcze większe słońce i coraz bardziej moja skóra się wysusza.. Największy problem mam na buzi... czasem ręce i nogi. Odkryłam ostatnio firmę z naturalnymi kosmetykami a dokładnie od nich preperat z olejem z glistnika jaskółcze ziele https://papatka.pl/rosyjskie/821-olejek ... 25-ml.html i świetnie działa, bo nawet po 5 dniach widziałam juz poprawę. Buzia wygląda o wiele lepiej i skóra się już tak nie przesusza.
Awatar użytkownika
beautypro

Miejscowość: Wolsztyn

Postprzez ditan » 04 Cze 2019, 20:49

Skóra się niekiedy bardzo wysusza i trzeba o nią zadbać szczególnie jak ma się skłonności do takiej. Dobre i naturalne kosmetyki będą pomagac. Też balsam do ciała z avokado HB pozwala nawilżyć skórę. Jednak naturalnymi kosmetykiami można zadbać o swoje ciało.
ditan

Postprzez makie » 06 Cze 2019, 08:51

Oj tak, kiedy tylko zaczyna robić się gorąco, zaczynają pojawiać się problemy ze skórą - w szczególności ze skórą stóp. Szukałam wielu różnych sposób na rozwiązanie tych dolegliwości, ale niestety żaden nie okazał się na tyle skuteczny, aby całkowicie zwalczyć te przykre problemy - mowa oczywiście o suchej skórze oraz powstających zrogowaceniach. Ostatnio dowiedziałam się, że istnieją specjalne skarpetki na zrogowacenia, co ciekawe używa ich nawet mój chłopak (mowa o https://www.manfoot.pl/pl/produkty/zluszczajace-skarpetki-dla-mezczyzn/). W jego przypadku, problem zniknął po bardzo krótkim czasie. Dlatego chciałabym zapytać Was, czy znacie może jakieś "damskie wersje" skarpetek na zrogowacenia?
Awatar użytkownika
makie

Postprzez Ceratka » 06 Cze 2019, 12:15

Na suchą najlepiej jest uzywac aloesu albo naturalnych skladnikow typu lawendy wąskolistnej
Awatar użytkownika
Ceratka

Postprzez marta92 » 11 Cze 2019, 16:10

Dla skóry skrajnie suchej dobry będzie krem witaminowy firmy HB. Jest on przeznaczony właśnie dla skóry która jest nawet bardzo sucha. Stanowi barierę ochroną dla skóry, zawiera olejek migdałowy, witaminy A,C,F,E. Witaminy dobrze wpływają na skórę krem zawiera również substancje nawilżające o wyjątkowo delikatnej formule. Stanowi doskonałą pielęgnacje całego ciała która sprawdza się nawet w tak gorące dni jak teraz.
marta92

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość