Skóra alergiczna

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Skóra alergiczna

Postprzez naszamasza » 11 Wrz 2017, 09:04

Dla mnie np. na moją skórę bardzo przesuszoną i wrażliwą jest bardzo dobra emulska Lipikar lait z wodą termalną, nie ma zapachu co też dla mnie jest sporym plusem, ma lekką formułę, nawilża na bardzo długo, skóra już mnie nie swędzi, nie łuszczy się, jest miła w dotyku. Dla mnie to nadal nr 1
naszamasza

Postprzez Lagenko » 04 Paź 2017, 11:50

Do skóry alergicznej powinniśmy stosować tylko i wyłącznie naturalne kosmetyki których jesteśmy pewni, a tak się składa że na Lagenko każdy znajdzie coś dla siebie, chętnie pomożemy i doradzimy :)
Lagenko

Postprzez szkarłat » 13 Lis 2017, 13:06

Do alergicznej najlepiej jest sprawdzić tylko przeznaczone do niej serie kosmetyków. Nie ma co siebie okłamywać i używać normalnych kremów w nadziei, że zadziałają, bo tak się nie stanie, gorzej, mogą tylko jeszcze ją podrażnić. Wiem to z doświadczenia, że jak się nie zna składów zwykłych kremów, to one mogą podrażniać przez długi czas stosowania, a my nie będziemy zdawać sobie z tego sprawy. Ja polecam La Roche Posay, ewentualnie Biodermę albo Mixę.
Awatar użytkownika
szkarłat

Miejscowość: Łódź

Postprzez dariawaria » 18 Kwi 2018, 07:55

ja też mam skórę alergiczną. pomaga olatium oraz naturalne tkaniny ubrań, zero poliestru. np. skarpety z czystego lnu czy lniane bluzki na lato - mega widzę różnicę
dariawaria

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości