Siłownia/fitness

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Siłownia/fitness

Postprzez Sylwianaa » 07 Kwi 2016, 19:48

Hej! Ostatnio napaliłam się na siłownię, kupiłam karnet i nawet cały strój na http://www.poundoutgear.com/pl/ . No i co? Poszłam dwa razy - karnet leży, strój leży i ja z chipsami przed tv leżę. I tyle w temacie siłowni.
Sylwianaa

Re: Siłownia/fitness

Postprzez luca185 » 09 Kwi 2016, 08:00

Ja zaś nie zawsze mam czas na siłownię czy fitness i pomyślałam, że może warto by było kupić bieżnie do biegania taka jak tutaj: http://profitness.pl/2-bieznie#/ . Mają tam spory wybór i fajne ceny. Gwarancja spora. A zawsze w wolnej chwili bym mogła sobie pobiegać nawet oglądając telewizor.
luca185

Postprzez Mamuśka » 18 Kwi 2016, 08:25

Hej, ja ostatnio też postanowiłam w końcu coś zrobić i zapisałam się do fitness klubu sprawdź to. To dopiero początki, więc o spektakularnych efektach nie mogę mówić, mogę za to powiedzieć, że najważniejsze chyba w tym całym odchudzaniu to konsekwencja i systematyka. Nie ćwiczę codziennie, a 2, maksymalnie 3 razy w tygodniu ale czuję się lepiej niż wtedy, kiedy robiłam to "zrywami".. na przykład tydzień ćwiczyłam codziennie a później przez prawie tydzień nie, bo tak mnie wszystko bolało :) Teraz jest o wiele lepiej, choć przyznaję- nie jest łatwo tę systematykę utrzymać.
Mamuśka

Postprzez CiotkaKlotka » 19 Kwi 2016, 14:19

Ja zaczęłam chodzić na siłownie i to był chyba najlepszy z możliwych pomysłów. Od razu czuje się pełna energii i wiem że zrobiłam dla siebie coś dobrego :) Moim ulubionym miejscem jest Artis Wellnes Club na warszawskim Wilanowie. Mega profesjonalne miejsce, luksusowe warunki i świetny sprzęt a przy tym atmosfera całkowicie na luzie. :D
CiotkaKlotka

Postprzez Magda25 » 07 Lip 2016, 18:59

Chodzę na siłownię regularnie - 3 razy w tygodniu.
Magda25

Postprzez marzena89 » 15 Lip 2016, 10:49

Czesc

Mam do Was pytanie, znacie jakies dobre kluby fitness w Pile? Moja dziewczyna chcialaby sie zapisac gdzies i nie moze nic znalezc. Ja za wszystko place wiec wymagalbym od danego osrodka jak najwyzszej jakosci. Zastanawialem sie nawet czy nie wyslac ja na jakis spersonalizowany trening, wypatrzylem cos takiego w innym klubie fitness ( https://stacjanowagdynia.pl/instruktorzy/trenerzy-personalni ) . Orientuje sie ktos na forum jak wyglada taki trening od wewnatrz. Prosze o opinie.
marzena89

Postprzez bellinka » 20 Lip 2016, 15:36

Ja uwielbiam ćwiczyć na świeżym powietrzu, dlatego też postanowiłam wybrać sport, który pozwoli mi realizować właśnie taką możliwość i trafiłam na ćwiczenia tabata. Jestem z nich mega, mega zadowolona! :D Polecam każdemu - można ćwiczyć i na zewnątrz i w domu.
bellinka

Następna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość