sexowne dodatki?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: sexowne dodatki?

Postprzez arlett » 05 Mar 2017, 22:47

Niby nie każdy potrzebuje takich dodatków ale uważam, że warto. Kobieta czuje się pewniej gdy wie ze w jej garderobie znajduje się luksusowa bielizna damska. Wiem sama po sobie jak to poprawia humor :)
arlett

Postprzez Ivka » 22 Mar 2017, 10:28

Według mnie najseksowniejszym dodatkiem zawsze jest bielizna. Jednak zamiast kupować ją online, sama zdecydowanie wolałabym wybrać się do takiego miejsca, jak butik Paryżanka w Rzeszowie https://www.paryzanka.eu/oferta . Przede wszystkim mamy tam bowiem dostęp do bielizny w wielu niebanalnych fasonach. Ponadto od razu możemy tam kupić jakąś ładną sukienkę a nawet biżuterię. Przy czym każda kobieta mająca problem z doborem odpowiedniego biustonosza, zawsze może skorzystać z pomocy profesjonalnej brafitterki.
Ivka

Postprzez wokip » 29 Mar 2017, 20:08

Myślę, ze takim seksownym dodatkiem może być bielizna. Ona może nieźle podkręcić gre wstępną. Tutaj https://sexownysklep.pl/pl/blog/Bielizn ... stepna/109 czytałam na ten temat ciekawy artykuł. Poczytaj sobie może Cię zainspiruje :)
wokip

Postprzez liczko » 29 Kwi 2017, 10:22

Uwielbiam sexowne dodatki np taka pończoszkę ze szwem z tyłu lub teraz coraz modniejsze dodatki do bielizny. Spory wybór takich rzeczy znalazłam na https://www.sisi.pl/ozdoby-na-szyje.html i powiem wam, że musze zrobić porządny przegląd mojej bielizny i dopasować coś ciekawego do moich outfitów. Mam jeden fajny staniczek koronkowy i pomyślałam o tych dodatkowych paseczkach, tak by delikatnie wychodziły przy dekolcie :)
liczko

Postprzez teresa30 » 17 Cze 2017, 10:08

adammo napisał:Czy uważacie, ze gadżety erotyczne są przydatne?

Czasami tak, ale najważniejsza jest odpowiednia bielizna, nie zwykła, tylko erotyczna - uważam, że to właściwie obowiązkowy element garderoby każdej kobiety. Bielizna Obsessive powinna się nadać, na www.secretplace.pl/blog/seksowna-bielizna-erotyczna-obsessive-b30.html można się jej przyjrzeć.
teresa30

Postprzez dana78 » 17 Cze 2017, 11:25

Sexownym dodatkiem może być też jedyna w swoim rodzaju torebka. Ubiór potrzebuje nie raz dodatków, aby się prezentować lepiej. Fajne takie modele różnych dodatków galanteryjnych można znaleźć na: www.supergalanteria.pl . Mają tam naprawdę spory wybór w dobrej cenie. Każdy znajdzie coś dla siebie.
dana78

Postprzez ewelina855 » 26 Cze 2017, 14:33

Jak już wykorzystało się wszystkie możłiwe pozycje, metody i pomysły to warto o tym pomyśleć bo robi się nudno :D
ewelina855

Miejscowość: Białystok

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości