Samoopalacze i brązery

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Samoopalacze i brązery

Postprzez literka » 05 Cze 2012, 16:08

Stosujecie jakiekolwiek kosmetyki by podkreślić opaleniznę? Jak spojrzałam ostatnio na części ciała, szczególnie nogi, do których nie dociera tyle słońca to masakra. Przydałoby się coś co choć trochę podrasować kolor.
literka

Re: Samoopalacze i brązery

Postprzez evora » 06 Lip 2012, 09:37

Momentami to za dużo słońca ale fakt, latem czasem stosuję balsam brązujący albo opalizujący by wyrównać albo podkreślić opaleniznę. Samoopalaczy nie używam, zapach drażniący i kolor brzydki. Z przetestowanych dove - bardzo wielu dziewczynom odpowiada, dla mnie nie jest zły, Ziaja - plus cena, może być ale już raczej nie kupię, ale za to fajny efekt daje ten opalizujący balsam, ostatnio koleżanka mi dała balsam brązujący z flos-lek, taki w tubce, sprawdzi się jeśli masz np. nierówności w opalaniu bo delikatnie brązuje.
evora

Postprzez TwojeZdrowie_org » 12 Lip 2012, 15:34

Balsam,krem i olejek- jak najbardziej tak. Natomiast z samoopalczy nie korzystam,mamy na tyle słońca,że spokojnie wystarczy naturalnej opalenizny.
http://www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, pasożyty kuracja.
TwojeZdrowie_org

Postprzez ania19861 » 19 Wrz 2012, 13:41

Stosowanie samoopalaczy wymaga wielkiej precyzji! Najlepiej robić to w salonie!
Zawsze na czasie, zawsze potrzebna wizytówka
porcelanadla wszystkich
ania19861

Postprzez Daria » 01 Maj 2013, 16:53

Dokładnie z samoopalaczami lepiej nie ryzykować bo możemy żałować później i to bardzo :0 często po zastosowaniu samoopalacza kolor skóry przypomina bardziej żółty odcień niż brązowy (bardzo brzydko to wygląda). Ja polecam balsam brązujący również z dave oraz z L'Oreala skóra nie jest po ich zastosowaniu żółta :)
Jak sie pisze cv, Dobre cv :)
Daria

Postprzez forumowiczka » 07 Maj 2013, 21:46

Ja nie używam samoopalacza, ale na wiosnę podrasowuję troszkę kolor swojej skóry za pomocą balsamu soraya piękne ciało sunny touch z orzechem królewskim. Balsam ten pięknie poprawia koloryt skóry, bez nadmiernego efektu opalenia, czy pomarańczowego odcienia :D
forumowiczka

Postprzez logout » 29 Maj 2013, 20:18

ja stosuję ewentualnie kremy lekko brązujące. np. floslekowy, bo nie zabarwia skóry na pomarańczowo, tylko daje efekt skóry lekko musniętej słońcem. ale wiele marek oferuje tego typu produkty :)
logout

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość