Samochód nowy, czy używany?

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postprzez TomaszM » 19 Wrz 2016, 13:12

Dużo zależy w tym przypadku od budżetu. W większości wypadków odpowiedzią będzie nowy. Może się jednak zdarzyć, że używany z dobrego, pewnego źródła okaże się lepszy, gdy np. masz mocno ograniczoną pulę pieniędzy.
TomaszM

Postprzez adrian89 » 20 Wrz 2016, 09:40

oczywiście że lepiej jest kupić samochód nowy ale nie każdego na to stać. A czasami lepiej jest kupić używany a lepszy niż nowy za te same pieniądze ale kupując samochód używany trzeba pamiętać by zrobić jazdę próbną i sprawdzić czy wszystko działa tak jak powinno :)
adrian89

Postprzez edytaa89 » 12 Paź 2016, 14:42

Ja postawiłabym na używany samochód, ale tylko na taki w dobrym stanie i z niewielkim przebiegiem, wiele samochodów nie jest jednak w dobrym stanie, dlatego upewnijcie się przed zakupem, czy wszystko z nim w porządku - najlepiej jeśli zrobi to mechanik, same możecie co najwyżej sprawdzić VIN samochodu (np. na http://www.autobaza.pl), po którym można dowiedzieć się, czy auto nie jest przypadkiem kradzione, można też sprawdzić wszystkie ważne informacje o samochodzie.
edytaa89

Postprzez domislawa » 12 Paź 2016, 18:46

Używany przy naszych zarobkach w Polsce, ale taki ok 7 letni - na pewno już w tym przedziale wiekowym mogą się znaleźć ciekawe propozycje fajnych aut. Jeśli już macie rodziny i dzieci - jakieś większe auto. Jak tylko do miasta, to szukajcie jakiś miejskich aut.
domislawa

Postprzez dama » 18 Paź 2016, 11:56

Nie kupowałabym używanego auta, nie stać mnie na jego ciągłe naprawy. Nie mam też tyle pieniędzy, by pozwolić sobie na nowy samochód. Póki co posiłkuję się pojazdami z wypożyczalni http://vanfleet.pl/oferta/usluga-dopasowana-do-potrzeb-klienta/, dla mnie to bardzo wygodne rozwiązanie.
dama

Postprzez Magda03 » 24 Paź 2016, 12:09

moim zdaniem też lepszy jest samochód używany z wyższej półki niż nowy byle jaki. ja sama jeżdżę używanym jeepem i jestem bardzo zadowolona. Oczywiście dbam o niego i zafundowałam mu u miłych Panów z www.maxituning.pl lekkie podrasowanie i nie zamienię go na żaden inny :)
Magda03

Postprzez wokip » 03 Lis 2016, 11:19

Nowe samochody są bardzo drogie i nie wiem czy opłaca się je kupować. Ja wszystkie samochody jakie miałam czy to na siebie czy na firmę były kupowane jako używane. W samochodzie cięzarowym np po kilku miesiącach musiałam oddać do naprawy do nich http://reifentor.eu/pl/naprawa-silnikow ... ych/6,17,0 silnik bo niestety padł. Jeżeli potrzebujecie naprawy silnika w samochodzie ciężarowym to warto do nich zaglądać bo dobrze się na tym znają, Wracając do samochodów wszystko zależy czy trafisz na dobry samochód używany czy też nie
wokip

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości