Salon "jest pięknie", opinie

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Salon "jest pięknie", opinie

Postprzez evelajna » 20 Wrz 2018, 16:11

Witajcie :) Czy sa na forum warszawianki, które miały juz okazję korzystać z oferty salonu Jest Pięknie w Warszawie ? Jeśli tak bardzo proszę o opinie na temat tego miejsca :) Z góry dzięki :)
evelajna

Re: Salon "jest pięknie", opinie

Postprzez dusia » 26 Wrz 2018, 12:34

nie znam tego miejsca ale sprawdziłam z ciekawości w sieci w czym się specjalizują i okazuje się, że jest to makijaż permanentny a ja właśnie rozglądam się za dobrą linergistką w stolicy. Chętnie więc podepnę się do tematu. Ktoś, coś ?
dusia

Postprzez dankalol » 02 Paź 2018, 14:17

ja polecam ten salon i pracującą tam Dominikę Kossakowską. Robiłam juz u niej brwi a w najbliższym czasie planuję też zrobić sobie kreski na górnej powiece bo nie mam już cierpliwości do ich codziennego malowania :)
dankalol

Postprzez evelajna » 03 Paź 2018, 11:12

oo dankalol super, że się odezwałas :) ja właśnie planuję zrobić sobie kreski napowiekach i dodatkowo jeszcze brwi bo moje naturalne są mega asymetryczne a ja też nie mam już siły na ich codzienny makijaż. Napiszesz coś wiecej na temat tego miejsca, terminów i cen ? Bede mega wdzieczna :)
evelajna

Postprzez dankalol » 09 Paź 2018, 09:48

no to taki zabieg na pewno pomoże w kwestii tej asymetrii :) jeśli chodzi o termin to najlepiej zadzwonić i dopytać o szczegóły bo różnie z tym bywa :) Cenowo wychodzi to bardzo korzystnie. Najważniejsze jest to, że na pewno wyjdziesz od Dominiki w pełni zadowolona z efektu końcowego a to chyba najważniejsze nie ? Ma swój fp na facebooku zerknij sobie na fotki jej dotychczasowych prac :)
dankalol

Postprzez tufka » 08 Lis 2018, 11:03

Ja znam ten salon bo robiłam u nich makijaż i mogę wam powiedzieć że Dominika Kossakowska to najlepsza linergistka jaką znam. Jest nie tylko przesympatyczna ale przede wszytskim posiada duże doświadczenie jest dokładna i rzetelna . Makijaż przez nią wykonany wygląda bardzo naturalnie , co sami możecie zobaczyć bo na facebooku posiada swój fanpage.
tufka

Postprzez olamola » 22 Lis 2018, 20:32

Ja również zaliczam się do grona osób zadowolonych z makijażu permanentnego wykonanego przez Dominikę z salonu Jest Pięknie. Uważam ją za osobę nie tylko miłą ale bardzo doświadczoną , dokładną i znającą się na swojej pracy. Makijaż w jej wykonaniu wygląda bardzo naturalnie nie jest przerysowany .
olamola

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości