Rzezbienie łydek

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Rzezbienie łydek

Postprzez Dory » 21 Mar 2017, 16:37

Czesc, szukam ćwiczen które pomoga mi wyrzezbić łydki. Mam dośc długie nogi i zalezy mi żeby jak najlepiej o nie zadbać. Podobają mi sie fajnie ‘zrobione’ łydki u kobiet, co moge zrobić żeby sama takie mieć? Czy może to genetycznie jest uwarunkowane i jednemu są dane a drugiemu niestety nie, licze na fachowe porady
Dory

Re: Rzezbienie łydek

Postprzez BasiaMMM » 22 Mar 2017, 12:44

Napewno nie genetycznie bo znam otyłe matki i ich córki w świetnej formie więc ten argument mnie nie przekonuje, chyba jest tylko wymówką jak komuś sie nie chce ćwiczyć. Na łydki bym polecała chyba najbardziej rower, jak sie intensywnie pedałuje to czuc w łydkach wiec w te strone bym sżła.
BasiaMMM

Postprzez Ania_ABCfitness » 23 Mar 2017, 09:01

Witaj, jest mnóstwo sposobów, aby pięknie wyrzeźbić łydki, a także inne mięśnie nóg. Nordic walking, rowerek stacjonarny albo połączenie jednego i drugiego, czyli orbitrek. Regularne spacery albo trening na którymś z urządzeń fitness z pewnością pomogą uzyskać efekt, jakiego oczekujesz. Zwłaszcza rowerek skutecznie angażuje mięśnie łydek, ud oraz pośladków, modelując sylwetkę, a przy okazji poprawiając kondycję. Dobrze mieć taki sprzęt w domu i ćwiczyć o dowolnej porze. Jeżeli będziesz zainteresowana zakupem, chętnie doradzę. Pamiętaj, żeby oprócz ćwiczeń szanować nogi poprzez ograniczanie ich kontaktu z wysokimi obcasami oraz stosować odpowiednią dietę, która wpływa na wygląd i zdrowie całego ciała. Zwróć też uwagę na sposób, w jaki siedzisz – noga na nogę albo siedzenie na podkurczonej nodze to niezdrowe nawyki, które mogą źle wpłynąć na stan Twoich nóg.
Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl
Ania_ABCfitness

Postprzez michalina » 24 Mar 2017, 08:37

skakanka! super ćwiczenie na łydki i kondycję, baaaardzo polecam! albo bieganie ale trzeba lubić :P
michalina

Postprzez Dory » 27 Mar 2017, 07:32

Ja nie lubie. Już ta skakanka mnnie bardziej przekonuje i rower również, może faktycznie stacjonarny to dobry ruch, zawsze to większa motywacja jak stoi w kącie i wystarczy wsiąśc, poza tym pogoda jeszcze może być różna. Zastanowie sie, zorientuje w cenach
Dory

Postprzez ciekawiec » 27 Mar 2017, 15:25

bieganie jest najlepsze na łydki
ciekawiec

Postprzez Ania_ABCfitness » 28 Mar 2017, 07:15

Ceny rowerków stacjonarnych zaczynają się od kilkuset złotych, a kończą na kilku tysiącach. Wszystko zależy od konkretnego modelu i możliwości, jakie daje trening na nim. Za proste rowerki mechaniczne zapłacisz około 200 zł, ale trzeba się liczyć z większym hałasem, jaki wywołują i mniejszym komfortem ćwiczeń. Magnetyczne są droższe, ale pracują ciszej i wyposażone są zwykle w większą liczbę programów treningowych. Możesz też wybrać model elektromagnetyczny, dający szerokie możliwości dostosowania sprzętu do własnych warunków i potrzeb. Wybór należy do Ciebie. Jeżeli będę mogła jakoś pomóc w podjęciu decyzji, zapraszam do kontaktu. Tymczasem odsyłam Cię na naszą stronę internetową, gdzie możesz przejrzeć ofertę: http://www.sapphire-sport.com/pl/katego ... ningowe,1/.
Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl
Ania_ABCfitness

Następna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość