Rozwód

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Rozwód

Postprzez Big Luck » 30 Paź 2017, 01:56

Rozwód. To tylko jedno słowo a męczy mnie od miesięcy i spędza sen z powiek. Powiecie - to tylko rozwód, nic takiego, 2 rozprawy i po małżeństwie. To nieprawda. To kłamstwo! Być może dla niektórych to "tylko rozwód" ale nie dla człowieka, który został zdradzony, oszukany, sponiewierany przez, wydawałoby się, najbliższą mu w życiu osobę. Pominę szczegóły, bo to nieistotne. Ważne jest tylko to, że kobieta, za którą dałbym się zabić, z dnia na dzień stała się moim wrogiem, z którym, mimo, że nie chciałem, musiałem walczyć. To nie było miłe, fajne, dobre uczucie, to był dramat. Niemniej musiałem się przemóc i podjąć decyzję o wyborze adwokata bo nie chciałem, nie potrafiłem przechodzić przez to samemu. Przez przypadek w sumie trafiłem do mecenasa Budrewicza z Warszawy i muszę to powiedzieć - nie mogłem chyba trafić lepiej. Nie myślałem nawet, że są jeszcze tacy ludzie - profesjonalista w każdym calu a poza wszystkim ciepły, miły człowiek. Po pierwszej rozmowie sprawiał wrażenie jakby znał mnie i moją, już prawie byłą, rodzinę od lat! Wyjaśnił mi wszystkie zawiłości procesu rozwodowego, przygotował dokumenty, zajął się po prostu wszystkim tym co powinien. Dodatkowo wspierał mnie na każdym kroku, doradzał jak zadbać o relacje z dziećmi w tym, szczególnie dla nich, ciężkim okresie. Wspaniały człowiek, świetny fachowiec w swojej branży, bez niego ta sprawa byłaby niemożliwa. Dziękuję Panu.
Big Luck

Postprzez Dzennika5 » 09 Lis 2017, 14:46

Rozwód to prawie zawsze trudny temat. Jak jest możliwość polubownego dogadania się to za wszelką cenę próbujcie to zrobić. Ale wiadomo że są takie sytuacje gdy nie można się dogadać. Wtedy świetnie pomoże wam kancelaria adwokaska KK Adwokaci - adwokat dąbrowa górnicza ich pomoc to nie tylko rozwody ale także cały szereg innych problemów prawnych
Dzennika5

Postprzez tomcio111 » 28 Lis 2017, 08:58

Witam, Rozwód nie byl łatwym czasem mojego życia, wiele nieprzespanych, przepłakanych nocy i jeszcze więcej nerwów związanych z rozwodem i podziałem majątku. Bez pomocy detektywa http://www.detektywpromesa.pl/ pewnie do teraz walczyłbym o swoje. Polecam Usługi Pana Dawida, jestem bardo zadowolona z tego co udało się zrobić.
tomcio111

Postprzez kamek » 19 Gru 2017, 17:26

Czy da się podzielić majątek przed rozwodem? Czytałam o tym na http://podzialmajatku.info/podzial-majatku-przed-rozwodem/ i zastanawiam się czy nie jest to lepsze rozwiązanie. Jak myślicie? Czy może lepiej zdecydować się na podział podczas rozwodu?
kamek

Postprzez dama pik » 02 Sty 2018, 09:35

Szkoda, że tyle par decyzuje się na rozwód. To prawdziwa plaga ale czasami na prawdę nie ma wyboru. Pytanie tylko, czy chcesz zdecydować się na rozwód z orzeczeniem winy partnera (tutaj masz wszystko bardzo dobrze opisane: http://radcaprawny-trojmiasto.pl/rozwod ... malzonkow/ ) czy wolisz tego uniknąć? Bo od tego zależy przebieg i długość procesu rozstania w sądzie.
dama pik

Postprzez Maja12 » 07 Sty 2018, 18:44

Ja również mogę polecić mecenasa Budrewicza, który pomógł mojemu bratu. Udało im się wygrać sprawę związanej z przejęciem pełnych praw do opieki nad dziećmi. Zachował profesjonalizm w sądzie, a wobec klienta wykazał ogromną pomoc i wsparcie, które pomogły mu przejść przez cała tą przykrą sprawę. Również go polecam !
Maja12

Postprzez Magda03 » 15 Sty 2018, 21:59

Ja ostatnio zastanawiam się nad kancelarią Wojas Pawlak, postanowiłam wziąć rozwód z mężem i chcę aby ktoś dobrze reprezentował mnie podczas rozprawy rozwodowej. Lepszy rozwód i rozpoczęcie nowego rozdziału, niż męczarnia całe życie z osobą, której już się nie kocha.
Magda03

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość