Restauracja w Warszawie

Restauracja w Warszawie

Postprzez Domka » 21 Sie 2018, 07:39

Zaprosiłam siostrę do Restauracji Akademia w Warszawie, w której wcześniej nigdy nie byłam. Jestem do tej pory zachwycona tym miejscem. Przepyszną tartą z kurkami, rukolą i oliwą rydzową mogłam się najeść już za 29 zł. Zawsze myślałam, że w tym eleganckim lokalu są bardzo drogie potrawy. A tu miłe zaskoczenie :) Wyrazy uznania dla szefa kuchni i bardzo uprzejmej obsługi.
Domka

Re: Restauracja w Warszawie

Postprzez Tolka931 » 16 Wrz 2018, 20:06

W Warszawie mnóstwo jest najróżniejszych restauracji, ale niestety nie każda serwuje posiłki na wysokim poziomie. Dlatego warto wcześniej sprawdzić opinie o danym miejscu, żeby wiedzieć czy jest godne odwiedzenia (jak ta polska restauracja warszawa). Dzięki temu unikniecie nieprzyjemnego rozczarowania. Warto wcześniej przemyśleć jaki rodzaj jedzenie chcecie dostać - czy kuchnię polską czy może coś bardziej egzotycznego.
Tolka931

Postprzez kitti32 » 24 Wrz 2018, 08:25

Masz rację. Dlatego warto szukać właśnie na forach informacji o lokalach, bo ludzie piszą o własnych doświadczeniach związanych z daną restauracją. Ja wielbicielom dobrej kuchni mogę polecić nowy lokal na warszawskiej Woli - restaurację "w Weku". Namiary znalazłam właśnie na forum, a że lubię odwiedzać i testować - poszłam. I cóż za pozytywne zaskoczenie. Mega pyszne jedzonko, świetnie zrobione i elegancko podane. W naprawdę niewygórowanej cenie. Mój typ to krem z pomidorów z malinami - tego każdy powinien spróbować.
kitti32

Postprzez Tysia » 24 Wrz 2018, 10:57

Pewnie jest sporo możliwości.
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez lilly89 » 24 Wrz 2018, 11:51

A macie coś w okolicach Krakowa do zaproponowania?
lilly89

Postprzez margolcia » 27 Wrz 2018, 09:42

Oj ja też ze stolicy jestem więc na temat Krakowa się nie wypowiem. Ale chętnie popatrzę co ludzie proponują, bo może niedługo się wybiorę. A jeśli chodzi o Wawkę to widziałam, że ktoś polecał restaurację "w Weku". Potwierdzam - nowa, mała restauracyjna, ale z niezłym kopem. Mała karta, ale dobrze przemyślana. Dla każdego coś się znajdzie. I vege, i dla mięsożerców. Fajnie, oby więcej takich miejsc.
margolcia

Postprzez majka01 » 19 Paź 2018, 17:12

Ostatnio jadłam naprawdę pyszne jedzonko w lokalu www.piekno.com.pl . Tylko że to nie jest typowa restauracja, a lokal w którym moi znajomi zorganizowali własnie przyjęcie urodzinowe. Ale miejsce jest naprawdę super. NIe tylko przyrządzili świetne jedzenie, ale też sam wystrój jest super.
majka01

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości