Remont łazienki - wanna czy prysznic?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Remont łazienki - wanna czy prysznic?

Postprzez ja88 » 24 Cze 2018, 13:20

Jeżeli chodzi o wykończenie łazienki To wybrałabym wanne, niby prysznic jest praktyczniejszy ale w wannie można się relaksować :) przedemną również remont i już sobie załozyłam że większość zrobie sama ale wykończenie łazienki zostawię fachowcom
ja88

Postprzez foszalorna » 25 Cze 2018, 12:30

Przecież nie musisz rezygnować z żadnego z nich :) Ja tez miałam taki dylet ale wystarczy że na wanne dasz parawan i masz prysznic i wanne w jednym. To bardzo wygodne bo nie ogranicza i można sobie w piątek po całym tygodniu relaksującą kąpiel zrobić. Takie parawany nawannowe najtaniej kupisz w necie. Tu na stronie https://www.ceneo.pl/Parawany_nawannowe masz duzo róznych modeli więc na pewno cos sobie dobierzesz. Zajrzyj tam sobie. Ten szklany z jednej tafli jest ładny.
foszalorna

Postprzez renatka766 » 26 Cze 2018, 11:15

Jeśli ktoś posiada małą łazienkę to jest niestety ten problem, że nie mamy zbyt wiele miejsca do popisu, ale już niejednokrotnie widziałam małe łazienki, które były mega funkcjonalne. Z pewnością warto zrobić jakieś szafki pod wymiar, które nie będą zajmowały wiele miejsca, umywalka, sedes oraz prysznic lub wanna, chociaż w małej łazience ciężko o wannę, jednakże dla chcącego nic trudnego ;) Niezastąpione będzie również lustro, które kupić można np. tutaj https://www.szynaka.pl/pl/meble/lustra . Do tego pralka w zależności czy ktoś chce mieć ją w kuchni czy łazience ;)
renatka766

Postprzez silva » 26 Cze 2018, 21:28

Dokładnie. Moja łazienka jest dość mała, ale uparłam się na wannę i mam. Zmieściła się też pralka nawet.
silva

Postprzez Sylwianaa » 04 Lip 2018, 17:17

No jest to poważny dylemat. Ja chciałam jedno i drugie ale niestety nie mam tyle miejsca w łazience więc zdecydowałam się na prysznic. Zamiast kabiny wybrałam zabudowę szklaną, którą wykonała firma Vetro http://vetro.pl/projects-archive/zabudowy-szklane/ . Zabudowa zrobiona jest ze szkła hartowanego, jest bardzo elegancka i wytrzymała.
Sylwianaa

Postprzez wikoria89 » 06 Lip 2018, 12:07

najlepiej wanna z osłoną prysznicową - wtedy nie trzeba wybierać i wcale nie trzeba kupować wanno-prysznica, bo wystarczy drobna modyfikacja tradycyjnej wanny. I takim sposobem mamy i jedno i drugie, w zależności od potrzeb :D Sama po czasie zdecydowałabym się na takie rozwiązanie, ale niestety, muszę na nie poczekać do kolejnego remontu :)
wikoria89

Postprzez weronikaslon » 09 Lip 2018, 09:39

Zdecydowanie wanna :D
weronikaslon

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości