Remont łazienki - wanna czy prysznic?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Remont łazienki - wanna czy prysznic?

Postprzez Big Luck » 16 Paź 2017, 00:35

Ja mam komfort wyboru bo mam dwie łazienki :)
W dolnej jest wanna ponieważ żona uwielbia kąpiele, w górnej zaś jest prysznic bo ja wolę się umyć szybko, bez ceregieli. Obie łazienki robiła nam firma malhaus z małopolski. Tutaj znajdziecie zakres ich usług: http://malhaus.pl/uslugi/, jeśli zaś chodzi o wykonanie to z serca polecam. Robią szybko i sprawnie, mogą doradzić, zaprojektować. Słuchają uwag klienta - ważny szczegół. Nasze łazienki zaprojektowali z myślą o nas. Żona ma ciepły wystrój z mnóstwem półeczek i zakamarków na swoje kosmetyki, ja proste wnętrze, bez zbędnych ulepszeń.
Big Luck

Postprzez KjakKornik » 23 Paź 2017, 08:27

Jak miałam wannę to tęskniłam do prysznica :) Teraz mam prysznic i marzę o wannie. Polce nie dogodzisz :mrgreen: Moim zdaniem najlepsze wyjście to wanna z prysznicem :)
Zapraszam Was na moją stronę.
Awatar użytkownika
KjakKornik

Postprzez vex » 24 Paź 2017, 16:32

Prysznic jest zawsze bardziej wygodny i uniwersalny moim skromnym zdaniem :)
vex

Postprzez mucha » 02 Lis 2017, 12:48

Też jestem za prysznicem.Zawsze sie sprawdza ;d we wrzesniu wymienialismy wlasnie wanne na prysznic. natrysk zamawialiśmy z viplazienka.pl Bardzo dobra jakość przy jednoczesnie niskiej cenie.
mucha

Postprzez wiktoria.figura » 13 Lis 2017, 15:03

Ja wolę prysznic :) jest bardziej wygodny
wiktoria.figura

Postprzez znudzona » 26 Lis 2017, 15:37

Ja lubię sie wygrzewać w wannie, ale przy najbliższym remoncie jednak zmienimy ją na prysznic. Trzeba myśleć przyszłościowo, człowiek nie jest coraz młodszy. Ale wymianę wanny na prysznic zrobi mi dobry lublin hydraulik. Wolę to oddać w ręce fachowca, by mieć pewność, że wszystko jest prawidłowo podłączone i nie grozi mi zalanie łazienki lub co gorsze zalanie sąsiada. To by sie mogło skończyć płaceniem odszkodowania.
znudzona

Postprzez leoonarrd21 » 05 Gru 2017, 01:23

A ja w sumie mam do was pytanie z troche innej beczki. Powiedzcie mi czy według was Fototapety nadają się do łazienki? Da rade je tam położyć czy nie bardzo? Ktoś ma w tej kwestii jakieś doświadczenia i może sie nimi podzielić?
leoonarrd21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości