Remont i urządzenie kuchni

Re: Remont i urządzenie kuchni

Postprzez porcupine » 25 Kwi 2018, 14:02

Wiele osób podchodzi do aranżacji kuchni "po macoszemu", a przecież to "serce" większości domów. :)
porcupine

Postprzez Vanesska » 26 Kwi 2018, 11:13

o to prawda, że to serce domu. W sumie u nas najwięcej czasu spędza się w kuchni. Nie na gotowaniu posiłków ale czesto siadamy z kawa w kuchni przy stole :)
Po majówce zaczynamy remont bo kuchnia jest już w nienajlepszy stanie. Maz już pozamawiał narzędzia i wiadra budowlane, które oferuje hurtownia metalowa e-metalhurt. Zostały nam do wyboru jeszcze najważniejsze rzeczy czyli płytki na ścianę i na podłogę oraz meble. Wstępnie mamy już zarys tego co chcemy ale podejrzewam, że pomysły zmienią się jeszcze kilka razy :)
Vanesska

Postprzez wymiarowa » 27 Kwi 2018, 11:52

Miesiąc temu zakończyłam remont mojej kuchni i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Bardzo pomogła mi w tym profesjonalna hurtownia oświetlenia LED i w ten sposób od razu moje rachunki za prąd uległy zmniejszeniu
wymiarowa

Postprzez Magda03 » 07 Maj 2018, 09:40

Sama jestem na podobnym etapie w swoim domu, pomału kończymy remont ale zostanie najlepszy moment końcowy, aranżacja. W kuchni zastanawiam się nad powieszeniem takiego obrazu https://obrazynasciany.pl/sklep/obraz-love-family-home/ Dobór dodatków jest dość istotny, bo to właśnie one nadają odpowiedni klimat, charakter pomieszczeniu.
Magda03

Postprzez staka » 09 Maj 2018, 20:19

Po skończonym remoncie przyda się dobry mop, który usunie wszelkie zanieczyszczenia. Warto zastanowić się nad parowym dostosowanym do płytek. Różne modele dostępne są na https://www.komputronik.pl/search-filter/15509/mopy-parowe-do-plytek. Ja już zamówiłam :)
staka

Postprzez monka » 10 Maj 2018, 13:46

Kuchnia w moim domu jest najważniejszym pomieszczeniem, dlatego przykładam do jej urządzenia dużą wagę.
monka

Postprzez dekorka » 17 Maj 2018, 09:56

Właśnie skończyłam remont mojej kuchni. Postawiłam na minimalistyczną biel, które zawsze prezentuje się bardzo estetycznie. Do tego jako ozdoba sztukateria poliuretanowa, którą jestem zachwycona. Jest to oryginalna dekoracja, która będzie bardzo modna w tym sezonie
dekorka

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości