Reklamowy Gadżet

Reklamowy Gadżet

Postprzez Codi3 » 31 Paź 2017, 15:19

ReklamowyGadżet to poznańska firma zajmująca się tworzeniem gadżetów firmowych, reklamowych, różnych upominków. Tworzymy przeróżne materiałyznakiem Państwa firmy. Jesteśmy na rynku od 2008 roku, posiadamy doświadczenie i bogatą historię z wieloma zadowolonymi klientami w tle. Tworzymy przeróżne firmowe gadżety, od prostych, popularnych smyczy, przez różne opakowania i etui, breloki i otwieracze po gadżety sportowe a nawet gadżety ekskluzywne, jak na przykład zestawy narzędzi czy zestawy do herbaty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i kontaktu telefonicznego pod numerem 502 429 985.
Codi3

Re: Reklamowy Gadżet

Postprzez Kluseczka0 » 18 Lis 2017, 20:17

Gadżety reklamowe to świetny sposób na rozpromowanie firmy moim zdaniem :) Na pewno niezawodne są takie gadżety ja te torby http://www.izisport.pl/produkty.html i pokrowce, takie praktyczne rzeczy klienci zawsze doceniają więc reklama na nich zawsze odniesie pożądany skutek.
Kluseczka0

Postprzez znudzona » 29 Lis 2017, 10:26

Gadżety czemu nie, wszystko jest dozwolone by się zareklamować. Ale o wiele skuteczniejsza jest reklama w internecie. Nie każdy jednak wie jak powinna ona wyglądać, co jest ważne. Dlatego polecam do przeczytania artykuł https://seo.zgred.pl/jakie-kpi-zastosow ... i-seo-4421 Który mówi o seo, pozycjonowaniu, hasłach, frazach. O wykorzystaniu różnych zabiegów by być widocznym w sieci. Trzeba pamiętać że dzisiejszy klient zaczyna poszukiwania firmy, produktu od internetu. Dlatego warto zastosować się do rad z artykułu by nie zginąć w gąszczu innych ofert.
znudzona

Postprzez wokip » 29 Lis 2017, 23:03

Ja zamiast gadżetów polecałabym Ci zainwestować w reklamę na samochodzie. Wydaje mi się, że jest to o wiele lepsze rozwiązanie i korzystniejsze dla Ciebie.
Takimi rzeczami zajmuje się unital.com.pl. Zajrzyj koniecznie do nich bo mają na prawdę ciekawą ofertę i przystępną cenowo. Myślę, że Ci się ona spodoba :)
wokip

Postprzez FrankieeFran » 13 Gru 2017, 18:07

W sklepie i drukarni internetowej Extrema http://www.extrema.com.pl/9,druk-cyfrow ... etowy.html również możecie zamówić przeróżne gadżety reklamowe, więc jak czegoś szukacie do swoich firm to zajrzyjcie tam również. Ja generalnie stawiam na klasykę, czyli długopisy reklamowe, ale również zakupiłam troszkę czegoś lepszego. U mnie w firmie jest także dużo pendrivów i power banków ale te czekają już na najlepszych klientów ;)
FrankieeFran

Postprzez klamka » 19 Gru 2017, 11:23

Jeżeli chodzi o reklamę firmy, to gadżety to niestety nie wszystko. Warto także zadbać o wizytówki czy plakaty. Wszystko to znajdziecie w Reprotechnice na terenie Wrocławia. Niejednokronie widziałam plakaty z Wrocławia i zawsze pozytywnie zaskakiwały mnie swoją jakością. Ponadto przejrzałam cennik, i muszę przyznać że jest bardzo atrakcyjny.
klamka

Postprzez Tysia » 20 Gru 2017, 15:18

Takie gadżety to dobre rozwiązanie
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość