Reklama gabinetu, salonu wizytówka WWW

Tutaj możesz polecić /zareklamować ofertę gabinetu urody, studia odnowy, salonu fryzjerskiego itp.
!!! Tylko oferta powiązana z tematycznie z forum !!!

Re: Reklama gabinetu, salonu wizytówka WWW

Postprzez wokip » 13 Wrz 2016, 17:30

Myślę, że przy takich interesach warto też postawić na pozycjonowanie stron .
Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie bo jest niezwykle skuteczne.
Można to robic samodzielnie jednak efekty mogą być nieco inne
wokip

Postprzez rafek34 » 23 Wrz 2016, 19:13

Fakt, warto sobie zerknąć na ofertę http://greenparrot.pl . Zajmują się oni właśnie marketingiem online. Dzisiaj bez reklamy w sieci ani rusz - to podstawa żeby dotrzeć do klientów. Najlepiej postawić na działania w social media.
rafek34

Postprzez ana8 » 26 Wrz 2016, 13:06

Pozycjonowanie strony to podstawa, poza tym, należy czynnie uczestniczyć w mediach społecznościowych. W przypadku salony czy gabinetu na pewno sprawdzą się działania na platformie https://serwersms.pl - system umożliwia wysyłkę smsów, powiadomień, można za jego pośrednictwem uruchomić płatności sms. Każda osoba otrzymuje pomoc indywidualnego doradcy, także naprawdę profesjonalnie. Firma Serwersms od kilku lat prowadzi badania na temat komunikacji sms, warto zerknąć sobie na ich stronę, są tam dostępne raporty.
ana8

Postprzez kewlar » 24 Paź 2016, 10:58

Wydaje mi się, że warto łączyć różne elementy reklamy, by osiągnąć cel i zyskać zainteresowanie klientów. Ja bym stawiał, oprócz sieci, na tradycyjne banery , które zaproszą klientów do nas i będą zauważone. Głównie ma to sens, jeśli działamy na lokalnym rynku. Fabricam z Kielc ma mnóstwo ciekawych pomysłów na reklamę.
kewlar

Postprzez rachelka » 27 Lis 2016, 19:07

Promocja musi byc różnorodna to na pewno, ja łączyłabym reklamę internetową z marketingiem mobilnym, banerami itp.
rachelka

Postprzez rihanna » 11 Gru 2016, 23:58

Warto też skorzystac z monitoringu sieci, który w swojej ofercie ma np. iWizerunek. Profesjonalne dzialania agencji reklamowej są najlepszym rowiązaniem na wypromowanie biznesu.
rihanna

Postprzez Anna2017 » 29 Sty 2017, 18:52

Witam wszystkie piękne panie :) Od roku prowadzę salon piękności. Mój biznes prosperuje coraz lepiej, dzięki czemu mogę zacząć planować otworzenie butiku z eleganckimi ubraniami. Zawsze myślałam że nie nadaję się do prowadzenia firmy ponieważ jest to zbyt skomplikowane, ale okazało się że dla przedsiębiorcy jest wiele narzędzi pomagających prowadzenie firmy. Dzięki dynamics 365 implementation praca idzie mi szybko, polecam i pozdrawiam serdecznie!
Anna2017

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gabinety urody, studia urody, salony fryzjerskie, itp.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości