Rejestracja do salonu przez Internet?

Tutaj możesz polecić /zareklamować ofertę gabinetu urody, studia odnowy, salonu fryzjerskiego itp.
!!! Tylko oferta powiązana z tematycznie z forum !!!

Rejestracja do salonu przez Internet?

Postprzez linka » 16 Kwi 2014, 13:09

Właśnie odkryłam fajną stronkę, dzięki której możemy zarezerwować sobie wizytę u kosmetyczki czy fryzjerki. Wybieramy interesujący nas gabinet urody, zaznaczamy godzinę i dzień i rejestrujemy się na wizytę. Sprawdźcie same http://urodamemo.pl
linka

Re: Rejestracja do salonu przez Internet?

Postprzez ewelinka » 19 Paź 2016, 19:13

A mojego ulubionego białostockiego salonu Piękna i Bestia nie mogę jakoś znaleźć...zresztą, jestem zwolenniczką kontaktu telefonicznego. Kilka razy udało mi się nawet umówić z właścicielką gabinetu poza godzinami otwarcia. Poza tym, wolę mieć słowne potwierdzenie, a z internetem nigdy nic nie wiadomo, czy nagle się system nie zatnie.
ewelinka

Postprzez natala » 15 Maj 2017, 11:15

Ja od dawna korzystam z możliwości rezerwacji wizyty przez internet - to bardzo duże ułatwienie, zwłaszcza że mieszkam w 3 miastach na zmianę :) Osobiście chodzę do salonów Jean Louis David - oni mają rewelacyjnych specjalistów i pracują na dobrych kosmetykach. I system rezerwacji bardzo intuicyjny http://www.forum.mauroda.pl
natala

Postprzez migotka89 » 20 Cze 2017, 17:36

u mnie mają w salonie system rezerwacji z mwizyta.pl i jeden z lepszych jak nie najlepszy z jakim miałam do czynienia jak na razie.
migotka89

Postprzez ewelinka » 26 Cze 2017, 17:12

migotka89 napisał:u mnie mają w salonie system rezerwacji z mwizyta.pl i jeden z lepszych jak nie najlepszy z jakim miałam do czynienia jak na razie.

Jak to działa mniej więcej? Jestem ciekawa ;)
ewelinka

Postprzez migotka89 » 03 Lip 2017, 18:02

my wiemy dokładnie kto jest umówiony i na którą, szefowa ma wgląd to tego więc może kontrolować ile miała klientów i takie tam. też jest kontakt z klientami, np. przypominamy o wizycie. No super sprawa. ;)
migotka89

Postprzez alllice » 28 Lip 2017, 11:16

szkoda że nie ma możliwości zarezerwować wizyty w moim ulubionym salonie
alllice

Następna

Wróć do Gabinety urody, studia urody, salony fryzjerskie, itp.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości