Regeneracja włosów

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Regeneracja włosów

Postprzez literka » 16 Mar 2012, 19:12

Po zimowym czasie warto zadbać o kondycję włosa. U mnie dodatkowym problemem jest łatwość nawracania łupieżu - to chyba tłusty łupież. Profilaktycznie robię maski z nafty, po niej włosy są błyszczące ale później znów matowieją. Wasze sposoby na piękne włosy?
literka

Re: Regeneracja włosów

Postprzez Kalla » 25 Mar 2012, 11:34

Mam to samo... zima chodze w czapkach i lupiez sie pojawia brrr

W aptece dostalam szampon elastabion T, uzywam od tygodnia wiec jeszcze nie wyleczylam skory ale wlosy sa ok po nim ( mam suche generalnie wiec trudno mi dobry szampon dobrac i trzymam sie sprawdzonych). Ten Floslek moge polecic na taka kuracje po zimie. Wrzucam ci info bo jest ich klika w serii wiec moze jakis inny bedzie lepszy dla Ciebie :-)

http://www.wizaz-club.pl/artykul/38/wlo ... elestabion
Kalla

Postprzez weronika07 » 15 Maj 2012, 23:08

ja polecam vichy dercos z aminexilem :) po kilku użyciach od razu było widać, że mam mocniejsze włosy, bo nie wypadały tak jak wcześniej ;p poza tym moja fryzura nabiera też objętości po każdy umyciu :)
weronika07

Postprzez marfa » 16 Maj 2012, 14:01

Ja jem skrzyp i używam dużo kosmetyków pielęgnacyjnych plus częstsze wizyty u fryzjera i robi się co raz lepiej :)
marfa

Postprzez literka » 05 Cze 2012, 16:13

Co znaczy częste wizyty u fryzjera? Wiem, że najlepiej wzmacniać włosy pod okiem specjalisty ale KASKA!! No nic może kupię coś w hurtowni fryzjerskiej. Kalla kupiłam ten szampon ale nie buteleczce, a w saszetkach bo tak mi pani doradziła. Skrzyp powinnam zacząć brać zimą a nie na ostatnią chwilę. A stosujecie coś by chronić włos przed słońcem?
literka

Postprzez ulla » 18 Lip 2013, 14:14

Nie wiem co na siwiejące włosy?
ulla

Postprzez justan » 07 Sie 2014, 10:36

ja używam olejków - najróżniejszych, ostatnio głównie arganowy i faktycznie poprawiła się struktura włosów, ich koloryt i tak nie wypadają :)

Następna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości