Regeneracja włosów

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Regeneracja włosów

Postprzez misi3k » 02 Lis 2017, 11:36

Cześć,
polecam używanie naturalnych kosmetyków, ja zaufałem firmie Swiss Image. Mają naturalne kosmetyki wzbogacone w wodą z lodowców. Głównie używam szamponu http://sc4y.pl/p/szampon-linia-repair/ Regeneruje włosy i dodaje im blasku. Skóra głowy jest nawilżona i nie swędzi ;)
polecam!
misi3k

Postprzez arnika » 02 Lis 2017, 12:04

jak chcesz zregenerować włosy to polecam podciąć końcówki - nawet kilka cm jak sa bardzo zniszczone. Będą lżejsze i będą sie lepeij układać, poza tym rozdwojone końcówki wygladają brzydko
arnika

Postprzez Lagenko » 02 Lis 2017, 12:07

Każdy musi odnaleźć własną linię kosmetyków do pielęgnacji włosów, z tym że wiem jak ciężko jest też dobrać takie kosmetyki, często odbywa się to na zasadzie prób i błędów co też nie wpływa korzystnie na nasze włosy, na poprawę ich struktury.
Lagenko

Postprzez arnika » 02 Lis 2017, 12:18

własnie, każdemu co innego pasuje i nie ma jednego uniwersalnego kosmetyku dla wszystkich, czy to włosy, czy skóra
arnika

Postprzez Oleksandra » 15 Lis 2017, 12:03

Dlatego, że nie uniwersalnego kosmetyku na włosy to nie dam wam przykładu kosmetyków. Tylko powiem co u mnie zadziałało przy regeneracji włosów po rozjaśnianiu. Większość sposobów wzięłam z http://www.ezebra.pl/Jak-zregenerowac-wlosy-po-rozjasnianiu-blog-pol-1498036652.html . Po pierwsze ochrona włosów przed słońcem, po drugie jedwab na włosy i maseczki odżywcze, i nawilżające były dla mnie codziennością. Koniec ze stylizacją czyli przez długi czas nie prostowałam ani nie kręciłam włosów. Do tego myłam głowę ciut wcześniej i zamiast je suszyć suszarka pozwalałam doschnąć samym, a potem zimnym powietrzem podsuszałam. Nie myłam ich jak wcześniej codziennie. Starałam się tylko 2 razy w tygodniu i płukałam je w chłodnej wodzie. No i od czasu do czasu je olejowałam. Nie powiem długo wracałam do dobrej kondycji włosa, ale się udało
Oleksandra

Postprzez Lilay.pl » 19 Lis 2017, 10:08

Skoro mowa o regeneracji zniszczonych włosów to obowiązkowo polecam nakładać na nie olejek arganowy oraz kokosowy, plus do tego również odżywkę
https://lilay.pl/kolekcja/promocje/odzy ... iszczonych
Lilay.pl

Postprzez ewelinka » 12 Kwi 2018, 21:25

kosmetyki Dermastic są świetne :) ich plastry pomogły mi uporać się uporać z problemem łysienie i już jest dużo lepiej :D
ewelinka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość