Rabaty do sklepow

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Rabaty do sklepow

Postprzez margolcia21 » 19 Gru 2018, 23:57

dzieki dziewczyny za podpowiedzi! za wasza poradą poszperalam na kuponiarni i kupilam na swieta nowy telewizor, ze sporą znizką ! takie zakupy to ja lubię :D
margolcia21

Postprzez BucikSklep.pl » 21 Gru 2018, 08:51

Nie ma za co, w końcu od tego właśnie jest forum aby sobie pomagać w każdej kwestii, również tej zakupowej. Jestem zdania, że generalnie przed świętami znajdziemy cały szereg promocji i rabatów na każdą rzecz, zerknijcie również do nas na BucikSklep :)
BucikSklep.pl

Postprzez weronero » 27 Gru 2018, 12:37

Tak sobie pomyślałam, że po co mi rabaty, skoro ja mam super ceny w https://www.ichemia.pl/zdrowie-i-uroda,191.html . Takie rabaty czasem się przydają, jednak ja na ogól wolę poszperać po tańszych sklepach, gdzie est duży wybór, a ceny nie są mocno wygórowane..promocje zostawiam najczęściej na koniec roku :)
weronero

Postprzez kesi » 09 Sty 2019, 21:26

Jakoś specjalnie rabatów nie szukam, po prostu mam pozapisywane sklepy i sprawdzam od czasu do czasu czy pojawiają się na nich promocje. Ostatnio tutaj https://www.czasnabuty.pl/ udało mi się kilka par butów dużo taniej kupić, choć i tak cena regularna była niska. Dobry sklep muszę przyznać warto kupować
kesi

Postprzez Agusiek55 » 15 Sty 2019, 11:16

Zawsze można coś ugrać na takich promocjach. Oprócz ogłaszanych wyprzedaży, promocji, także są dostępne kupony rabatowe, te też warto na bieżąco śledzić, a jak macie jakiś większy zakup przed sobą to tym bardziej warto takich poszukać. Na stronce http://terdeals.com znajdziecie tego typu kupony do sklepów internetowych. Co wam szkodzi zajrzeć, potrwa to kilka chwil, a może zaoszczędzicie dzieki temu ładną sumkę.
Agusiek55

Postprzez ameliiamarc » 16 Sty 2019, 13:25

Dla mnie udało się natrafić na świetny artykuł na modanatak.pl dzięki czemu natrafiłam na ciekawą promocję bomberek na wiosnę. Polecam sprawdzić kilka bardzo fajnych cennych wskazówek można tam znaleźć. Ale i tak przeważnie wyprzedaży to przeważnie wyszukuje w internecie.
ameliiamarc

Postprzez promykslonca » 22 Sty 2019, 17:56

Osobiscie to musze przyznac, ze jestem zakupoholiczka (glownie jesli chodzi o ubrania i kosmetyki). Dlatego każde zakupy robie z wykorzystaniem kodow rabatowych czy ogolnie jakichs trwajacych promocji. W ten sposob mozna naprawde sporo zaoszczedzic. W przypadku drobnych rzeczy jest to cena nizsza o kwoty rzedu 20 zl, ale jak kupuje cos drozszego (np. skorzane buty) to jestem w stanie oszczedzic do 150 zl. Glownie bazuje na promocjach z kuponiarni, bo tam jest wszystko przejrzyscie rozpisane w kategoriach itd.
promykslonca

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości