Pulsometr Mimari

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Pulsometr Mimari

Postprzez 148josh » 07 Wrz 2016, 21:38

148josh

Postprzez karmex » 21 Paź 2016, 20:37

lidia napisał:Chciałabym powrócić do biegania by zwiększyć swą aktywność i wytrzymałość dla lepszego samopoczucia i zdrowia. Chciałabym to robić bardziej świadomie i zastanawiam się nad zakupem pulsometru Beurer PM 250
Image
Pulsometr ten dokonuje pomiaru tętna przy pomocy czujnika zakładanego na klatkę piersiową, który ma możliwość łączenia się ze smartfonem. Przy jego zakupie otrzymujemy kod aktywacyjny do profesjonalnej wersji oprogramowania Runtastic. Telefon zmienia się w zaawansowany sprzęt treningowy umożliwiający dokonywanie wszelkich analiz (wysokości pulsu, dystansu, prędkości, spalonych kalorii itp.). Dzięki wbudowanemu nadajnikowi GPS możemy odtworzyć trasę biegu oraz wyświetlić ją na mapie. Dodatkowo mamy możliwość dzielenia się swymi osiągnięciami na portalach społecznościowych.
Czy biegając lub trenując inną dyscyplinę sportu używacie pulsometrów? Czy rzeczywiście jesteśmy w stanie poprawić swe wyniki analizując swój puls? Proszę podzielcie się swym doświadczeniem.

lidia - kupiłaś ten model w mimari? jeśli tak to jak się sprawdza? :) sama się zastanawiam nad zakupem takiego sprzętu
karmex

Postprzez renatkaaa » 20 Lis 2016, 19:27

ja polecam zakup sobie takiego urządzenia. przy ćwiczeniach naprawdę super się sprawdza :)
renatkaaa

Postprzez karmex » 19 Gru 2016, 19:23

szkoda że nie dostałam odpowiedzi ale to mnie tym bardziej zmotywowało do zakupy tego pulsometru :) już od 2 tygodniu go używam i jestem bardzo zadowolona :) moje ćwiczenia są teraz o wiele wydajniejsze
karmex

Postprzez renatkaaa » 22 Sty 2017, 13:14

zgadzam się. tak jak pisałam wcześniej: sprawdza się idealnie, treningi są wydajniejsze bo pilnujesz pulsu, a jak się chce spalić tkankę tłuszczową to bardzo ważne jest pilnowanie odpowiedniego pulsu
renatkaaa

Postprzez martyna09 » 22 Lut 2017, 22:47

nie spodziewałam się, że pulsometr może być tak przydatnym urządzeniem. Chyba czas w niego zainwestować :) polecacie jakiś konkretny model? Jakiego wy używacie?
martyna09

Postprzez adik356 » 10 Mar 2017, 08:49

Na stronie Mimari popatrz - https://mimari.com.pl/. Mają różne modele, w różnych przedziałach cenowych. Wszystko zależy od funkcjonalności, jakich potrzebujesz w takim urządzeniu. Tak czy inaczej w takie urządzenie warto zainwestować.
adik356

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości