Przygotowania ślubne

Ślub, wesele, chrzciny, urodziny, uroczystości, imprezy, itd.,

Przygotowania ślubne

Postprzez Chmielala » 21 Cze 2018, 10:36

Hej,

kto był ten wie - milion jest tych rzeczy do ogarnięcia!!!!!!
Dzisiaj wybieram(y) obrączki ślubne i poszliśmy na taki kompromis, że "nie będą zniewieściałe" jak to mój przyszły mąż się obawia, i będą z białego złota, czyli mojego ulubionego metalu szlachetnego, a i nie będą z sieciówek yesa, apartu itp. żeby zwiększyć prawdopodobieństwo, że będą unikalne, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, takie jak nasz ślub i mój wybranek ;) przymierzam się już bardzo bardzo blisko jestem właściwie to jedno kliknięcie myszki, od tego cudeńcka https://fromitaly.pl/obraczka-obx4086 włoskiej produkcji, ale ta cena 1100zł ? O_o potrzebuje od was rozgrzeszenia? Czy ktoś tutaj też kupił tak drogie obrączki ślubne, obrączki białe złoto są drogie, tak wiem, no ale właśnie jak się oprzeć? Tym bardziej że Paweł się uśmiecha jak go pytam do ilu?

Ala
Chmielala

Re: Przygotowania ślubne

Postprzez Miki9 » 03 Lip 2018, 09:45

Zgadzam się, przygotowując przyjecie weselne i ślub jest naprawdę milion rzeczy do ogarnięcia. My, to co było można, staraliśmy się zamówić przez internet. Bardzo pomógł nam sklep internetowy Happenings.pl, który oprócz gotowych dekoracji ślubnych zapewnił nam również tiul w rolce Hurtownia ma również inne materiały ozdobne, ale nam właśnie tiul najbardziej przypadł do gustu i dzięki niemu naprawdę pięknie udało nam się przyozdobić stoły i nie tylko.
Miki9

Re: Przygotowania ślubne

Postprzez yona21 » 20 Sie 2018, 18:12

jest wiele przesądów przed slubem, podobno panna młoda powinna wystawić buty na parapet żeby zapewnić sobie piekna pogode w tym dniu :D
yona21

Wróć do Uroczystości, imprezy, życie towarzyskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości